Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1GB vagy 2GB szükséges egy jó...

Atesz43 kérdése:

1GB vagy 2GB szükséges egy jó okostelefonhoz?

Figyelt kérdés

Tényleg szükséges már 2GB ram?

Sokat számít?

Mi a vagy különbség ha van olyan?

Mennyire észlelhető a különbség?



2014. márc. 21. 21:25
 1/6 anonim válasza:
Attól függ milyen telefon.Pl:androidos,ios-es vagy windows phone os ha megírod akkor tudok segíteni
2014. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs választott telefon, androidról van szó, használnám komoly játékra is. És megköszönném ha leírnád hogy kb milyen teló kell a legújabb játékokhoz :)
2014. márc. 21. 21:35
 3/6 bigfec97 ***** válasza:
Ha azt akarod hogy a legújabb, legjobb játékokkal játszhass akkor a 2 GB ram mindenképp kell. Az 1GB és a 2GB ram között nagy a különbség. Közel dupla annyi dolog futhat egyszerre a telefonodon stb. de egy jobb játék is levesz min 100 mb ram-ot arról ne is beszéljünk hogy az android rendszer maga is sokat vesz le a ramból. A legújabb játékoknál viszont k*rvára nem csak a ram számít hanem az erős processzor lehetőleg 4 magos vagy több (snap 600/800) Mostani csúcskategóriás, legjobb telefonok: LG G2 (az én szívem csücske) Nexus 5, S4, Z1 , Note 3 stb.
2014. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kell 150 ezret rákölteni hogy jól menjenek a játékok. Én úgy tudom hogy egy nem legújabb 4 magos telón elmennek a játékok. Vagy egy erős 2 magoson pl xperia sp.

Egyébként nézegettem a zr-t és a zl-t.

2014. márc. 22. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem note 3 van....3gb rammal es ugy veszem eszre h kell is.
2014. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyi telik be belőle?
2014. márc. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!