Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri huawei ascend y300-venni?

Megéri huawei ascend y300-venni?

Figyelt kérdés
kinéztem ezt a telefont legjobban az ára és teljesítménye fogott meg. de amugy jo telefon?
2014. márc. 21. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy fél éve van, teljesen jó, nem egy erőgép de nem fagyogat le és teljesen használható.A játékok is szépen futnak rajta de ez nekem mellékes. Nem bántam meg, hogy megvettem.
2014. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Januárban vettem egyet. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Telenornál vettem egyébként. A játékok közül a nem túl nagyok szépen futnak rajta, nincs gond. A hangzása mindene nekem jó, szép fényképeket csinál a vaku segítségével. Nekem nagyon jó, átlag okostelefonosnak kiváló. wifije is rendben van.
2014. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 24. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!