Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android mobilom kezdőképern...

1Roberto1 kérdése:

Az android mobilom kezdőképernyője csak tölt és egész nap próbálkozok trükkökkel de semmi, gépről lehet bootolni valahogy programmal?

Figyelt kérdés

Az androidos mobilomat rootoltam, letöltöttem egy programot rá ami a képernyőt megnagyobbítja a mobilban, és csak rootal müködik, gondoltam ki próbálom de a mobil kezdő ikonja csak töltödik van egy olyan program amivel a gépről ujra tudom bootolni? A gép észleli a mobilt csak kéne egy program ami le flasheli vagy valami, mert letöltöttem

UPDATE.APP ot is rá illetve felraktam az sd kártyára ami 1 gb os hogy ujra rakjam a rendszerét de most már azt se engedi valamiért de még probálkozok vele

persze ha valaki tud egy programit amit sorba követek és megoldja a problémámat azt nagyon meg köszönném.



2014. márc. 22. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez most kb olyan. hogy leesett egy izé!!! mit csináljak? :OOOOOO Ha esetleg egy mobil típust írnál..... Talán venném a fáradtságot, és segítenék..:D
2014. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

kösz teso:S le írom:D

Huawei Ascend Mate Androidos:D

2014. márc. 22. 09:00
 3/18 A kérdező kommentje:

kösz hogy próbálsz segíteni hát most progálkozok:D de van egy boot.img és cmd ben be kell be írni hogy fastboot device meg hogy


fastboot flash boot boot.img :dd valami flash errort ír ki sajnos mintha nem lehetne a mobilt ujra flashelni ezt nem fogom fel

2014. márc. 22. 09:03
 4/18 anonim ***** válasza:
[link] ez elvileg jó lesz
2014. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyomj neki egy factory resetet.
2014. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kösz csak az illesztő programmal nincs sok gond csak a mobilt kéne leformatálni vagy valami mert a kezdőképernyője 5 oráig csak töltött és érted ujra kéne az egészet csinálni valahogy
2014. márc. 22. 09:07
 7/18 A kérdező kommentje:
hát már kiprobáltam a factory resetet is meg minden most ilyen komoly dolgokkal probálkozok hogy le flasheli vagy mi youtubról néztem hogy kell de nem nagyon jön össze
2014. márc. 22. 09:08
 8/18 A kérdező kommentje:

észleli a mobilt és probálná már flashelni de azt írja hogy


Failed <remote: flash failure, ErrNo:2>

2014. márc. 22. 09:09
 9/18 anonim válasza:
Resolution changert használtál mi ? Tegnap énis majdnem tönkre tette vele a telefonomat :D
2014. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
[link] ennek a srácnak is ez a problémája
2014. márc. 22. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!