Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajálani phableteket?

Tudnátok ajálani phableteket?

Figyelt kérdés
110000
2014. márc. 23. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi számít phabletnek? 5,2" még kicsi? Mert annyiért LG G2 vagy Xperia Z2 lenne a legjobb.


5,5" felett Note 3-at ajánlanám, nagyon nem szeretem a Samsung-ot, de a Note szériát eltalálták azért, a nagy kijelzőt meg az S-Pen-nel elég jól ki is lehet használni.

2014. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó csak bocsi hogy el tájoltalak azt akartam irni max 110000 de ne legyen használt. pls am ezeket néztem csak drágák lehet hogy asus zenfonet fogok venni alapba sokkal olcsóbb lessz.
2014. márc. 23. 18:53
 3/9 A kérdező kommentje:
amugy elvileg 5.5től számít phabletnek de szerintem már elég jó az 5.2 is.
2014. márc. 23. 19:36
 4/9 b95 ***** válasza:

Szerintem már az 5 is phablet. illetve valahol ott van a határ.

Gyári garival, z általad megjelölt ár alatt ezek vannak:

[link]

2014. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz ezeken még elgondolkodok :D de a lumia szerintem még nem éli fénykorát lehet hogy ha most veszek eggy telefont és utána erre kerül a sor akkor windows phone lessz de azért köszi . De válaszokat még azért irhattok de kössz . Az lg az jónak tünik :D
2014. márc. 26. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha jó az 5,2", akkor LG G2-nél nem találsz jobbat ebben az árban.

A jelenleg kapható legerősebb hardver van benne (Snapdragon 800), 2 GB RAM, optimalizálás jól sikerült, nem akad egyáltalán, hatalmas aksi, szinte kihívás lemeríteni, jó kamera, gyönyörű kijelző, már van rá KitKat, csak jót lehet róla írni.

2014. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De szolgáltatónál kéne ott meg sajnos nincs ennyiért pedig ez egy nagyon jó készülék de várom az akciókat :D ja de kártyásba kéne :(
2014. márc. 27. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató? Mert T-Mobile-nál szinte biztos van, de ha Telenor vagy Vodafone jöhet csak szóba akkor olyat ajánlok, ami ott is kapható.
2014. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Telenor kéne.:(
2014. márc. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!