Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia l vagy LG optimus F6?

Sony xperia l vagy LG optimus F6?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban, melyik jobb telefon? Ti melyiket vennétek meg?

2014. márc. 23. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

LG Optimus F6-ot a szebb kijelzője miatt, a nagyobb aksija miatt, és mert lesz rá KitKat.

Viszont maga a telefon kinézete szerintem undorító, és az LG szoftvere is szarul néz ki, utóbbin mondjuk könnyű változtatni.

2014. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanezen a két telefonon gondolkoztam, és 2 hete az LG mellett döntöttem, ezek az okok miatt:

- élesebb gép

- Gorilla Glass 2 üveg

- médialejátszási képessége jobb (fogalmam sincs, miért, hiszen hasonló a processzor a két telefonban)

- nagyobb képernyő

- szerintem sokkal szebb a Sonynál :)

2014. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*kép

és a 2460 mAh-s akksi ki is maradt:D

2014. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az LG mellett döntöttem, bár még nem vettem meg:D De azért mindenkinek ment a zöld kéz :)
2014. márc. 25. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Az üzenetben kapott kérdésre itt szeretnék választ adni, hogy mindenki lássa:

Az én F6-omban 8 MP-es a kamera. Én a telenorban vettem, azt nem tudom, hogy a telekomnál milyen. Nem csalódtam semmiben, ez a legjobb készülék az árkategóriában. A kijelzője pedig egyszerűen tökéletes.

2014. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mostmár biztos, hogy az LG-t veszem meg :)
2014. márc. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!