Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom Samsung Galaxy Y?

Figyelt kérdés

az lenne a probléma hogy a telefon bekapcsolom bejön a samsung logo és ott meg áll! nem lép tovább, ha mégegyszer meg nyomom akkor ki kapcsol, és ujra a logo és éll egy helyzetbe.! ez az után jöt hogy telepítettem a telefonra egy jelly bean 4.2.2 rendszert(jelly blast, cwm.bla)

egy videó rol, elsőnek már bejött, majd letöröltem, és mégegyszer fel akartam rakni de mosst ezt a hibát adja ki kérlek segítsetek!! nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni



#Samsung Galaxy Y #samsung galaxy y nem kapcsol be #samsung galaxy y bekapcsolási problémák
2014. márc. 23. 17:19
 1/7 A kérdező kommentje:
itt a videó ami alapján csináltam!:www.youtube.com/watch?v=mvTum0XNuFQ
2014. márc. 23. 17:21
 2/7 anonim válasza:
Szia hasonló problémám volt csak nekem egy samsung galaxy s1 i9000 készülékem van nekem úgy jött helyre hogy rátettem az alap androidot a 2.3.6-ost próbáld meg remélem tudtam segíteni ha nem akkor bocsi
2014. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szia, előző köszi a választ, énis eszt akarnám csinálni, csak az a baj hogy nem tudok bemenni a telefon menüjébe. ugyértem hangerő fel+képernyő gomb+képernyő off...

nem lehet, Légyszii segítsetek!!

2014. márc. 23. 19:34
 4/7 baliii22 válasza:
recovery vagy download módba be tudsz menni? ha igen akkor recovery-ben formázd a rendszert és tedd vissza a régi működő romot. ha nem akkor szervíz..
2014. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

probáltam a telefon memoriába belemenni 1000 szer, de még oda sem lehet (rootolt) a telefon. énis azong odolkoztam vissza rakom a régit. de egyszeruen meg őrült a telefon csak a samsung logo. és ennyi

UI: annyit észre vettem hogy mikor a töltőbe be van dugva a telefon, akkor 1másodpercre. látom a pin megadást. de utána ujra és ujra. a samsung logo :(

2014. márc. 26. 16:52
 6/7 anonim válasza:
meglett a megoldás? nekem is ugyanez a problémám.
2015. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyo aki látja és igy járt kis segitség :


-Hangerő le home gomb majd bekapcsoló gomb együtt lenyomva behozza a download módot.


-Utána Odin elindit természetesen Stock romot lehet vele Flashelni ami le kell tölteni hozzá külön.


- Ha megvagyunk az Odin jelzi a telefont hogy csatlakoztatva van itt nincs más teendönk mint beilleszteni a kicsomagolt Stock rom fájlait (Amit letöltesz Stock romot ki kell csomagolni)


- Ami kell nekünk


Látsz 3 ilyen lehetőséget hogy:

-PDA

-PHONE

-CSC


Itt bekell ilesztenek a következö fájlokat amik igy kezdődnek:

A Pda hoz Pda XXX.XXX.XXX.tar.md5 (Csak példa)

A Phone Hoz Modem XXX.XXX.XXX.tar.md5 (Csak példa)

A Csc hezz Csc XXX.XXX.XXX.tar.md5 (Csak példa)

Ha evvel megvagyunk katt a Start gombra és 2 perc vagy másfél és máris használható telefont kapunk eredeti szervizrommal.


(Megjegyzés: VESZÉLYES!! Ha mem megy végig a frissités a telefon hard bricket is kaphat azt márcsak a szervizbe tudják helyrehozni.)


FONTOS!!


Figyelmesen kövesd végig a leirtakat mert ha 1 valamit rosszul csinálsz akkor a telefon kárára megy.


Ha valamit nem értesz irj privát üzit segitek.

2015. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!