Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az Iphone-m...

Elfelejtettem az Iphone-m jelkódját, és nem tudok belépni. A szolgáltatóm szervizébe megtudják csinálni? FONTOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kaptam nem rég egy Iphone 5S-t..és tegnap este úgy gondoltam lecserélem a jelkódját, mert mindenki tudta. Hát az volt a bökkenő, hogy reggelre elfelejtettem (tudom ott a Touch ID , de próbálkoztam megváltoztatni a jelkódot) Utána lezáródott.. mondom nem baj, feloldom az ujjlenyomatommal. Na ekkor jött a baj, ugyanis nem fogdta el, csak a jelkódot kérte. 15 percig mentem el a folyamatos hibás kód beírásával. Egy magam nem akarom feltörni a telefont, mivel nem vagyok egy informatikai zseni. Szerintetek a szolgáltatóm szervize megcsinálja nekem? Kérlek minél többen írjatok, és minél hamarabb. Köszönöm.

2014. márc. 23. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Az apple support oldalán 30 másodpercbe tellik megtalálni a megoldást.

RESTORE...

2014. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
9%
Igen, de igazolnod kell, hogy a tied
2014. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam.. És ki is hangsúlyoztam, hogy nem vagyok egy informatikai zseni. Én ezt nem tudnám egyedül megcsinálni.
2014. márc. 23. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nos igen, félhivatalos megoldás a dfu módba tétel(mivel alapból az iTunes nem engedi a restore-t, ha esetleg be van kapcsolva az iPhone keresése funkció), ezután ha megvolt, elméletileg aktiválásnál csak az apple id-det kell megadnod, illetve a jelszavad, talán a jelkódot nem lesz kötelező megadni. viszont ha nem akarsz adatot veszíteni, akkor valóban inkább a support-al kell felvenni a kapcsolatot, és ha igazoltad, hogy a te tulajdonod, akkor valahogy feloldják.
2014. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Köszönöm szépen!:)
2014. márc. 24. 18:23
 6/7 anonim válasza:
megkérdezhetem hogy hogyan csinaltad meg?
2015. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stréberr válasza:
hogy csináltad meg? segits, nekem is ugyanez van
2016. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!