Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy telefont,...

Ha veszek egy telefont, honnan tudom, nem lopott-e?

Figyelt kérdés

Egy nagy plázabeli GSM boltról lenne szó, mivel ott a szolgáltatói áraknál olcsóbban és függetlenül árulják.

Merjek egyáltalán ilyen helyen vásárolni, ha akár 40k-t is spórolhatok?

Vagy mit tehetek az ellen, hogy lopott telefont vegyek?



2014. márc. 23. 19:52
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Persze hogy olcsóbb, hisz se tartozékok, se gyári garancia nincs rá, sőt akár lehet, hogy az első frissítésnél visszazár az eredeti szolgáltatóhoz. Nem véletlenül van pl a gsmline-nál odaírva, hogy nem frissítheted...
2014. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amiket leírtál, azok közül egy sem igaz a hirdetés szövege szerint. Független, minden tartozékkal, és nincs odaírva, hogy nem frissíthetek, sőt eredeti gyártói gari is van rá. Amúgy iPhone-ról van szó.
2014. márc. 23. 20:06
 3/5 dersol ***** válasza:
Iphone mi, mennyibe kerül, vadi új, stb?
2014. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell leszólni az öszes gsm boltot

a kizárólagos webshopok elérhetőség nélkül talán az a kategória amit leírtatok


a legtöbb rendesen minden infót leír a készülékekről,van ugye a light box amiről az első írt..az valóban előfordul hogy töltőt sem tartalmaz és egy zacskóban adják oda


ezekről a telefonokról annyit kell tudni hogy ázsiai piacra szánt teljes értékű készülékek,áfa megfontolásokból használt jellegű 0 perces új státuszú készülékekként hozzák be őket...garancia állt bolti,de azok is rendes szakszervizek szoktak lenni,frissítések csak akkor vanak tiltva ha AS garanciával veszed de ha magyar garival veszed akkor nem lehet probléma

én pl 70 ezret spóroltam egy gsm bolt jóvoltából a telefonon amit gyári garival adtak(ellenőrizve)

és számlát is adtak ugyh le is tudtam írni


persze a véleményem/válaszom nem a garázsból dolgozó székhely és telefonszámmentes sufniGSM-ekről szól

2014. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok..a 3. bekezdésem az original teljes tartozékos kiszerelésekről szól
2014. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!