Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 625 típusú...

A Nokia Lumia 625 típusú mobilom nem írja ki az mp3-ak címét (előadó és zene címe). Valakinek esetleg volt hasonló problémája egy ugyan ilyen telónál? Vagy ha más típusnál az se baj. És sikerült-e megoldania a problémát? (Lejátszani lejátsza mindet)

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű az mp3 fájljaidban nincsenek tárolva az ID3-tagek, tehát nem a telefon hibája hogy nem jelzi ki. Pl. TagScanner programmal PC-n tudsz ezen változtatni - vagy normális forrásból töltesz le zenéket.
2014. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A TagScanner progi valóban segített köszi!Betallóztam egy mp3-at és beírtam a cím helyére ami a címe eredetileg,elmentettem,majd felmásoltam telefonra és most kiírja amit kell.Nincs viszont valami gyorsabb megoldás az ügyre?Mert van pár száz mp3-am amivel ugyan ezt kéne csinálnom.
2014. márc. 24. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, vagy ez, vagy letöltöd más forrásból (pl torrent), ahol alapból benne vannak ezek az mp-makban.
2014. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!