Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon legyen Motorola...

BoripaTTi kérdése:

Melyik telefon legyen Motorola moto G vagy Nokia Lumia 820?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdés adott, nem menőzni szeretnék vele hanem egy megbízható társ kell a mindennapokhoz. Iphone-t ne is ajánljátok hányok tőle.

2014. márc. 23. 23:42
 1/5 anonim válasza:
28%

Szerintem Motorola telót ne vegyél, nekem az van. 3 éves.

Amikor megkaptam tök szuper volt, gyors meg minden. Mára meg egy rakat tudod mi... Megbántam, hogy megvettem..

2014. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szupport és a WP-rendszer stabilitása és megbízhatósága miatt én Lumia 820-at választanám.
2014. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Kettő közül mindenképpen a Nokia.
2014. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nokiával sok a garanciális probléma. A moto gr hátránya a magyar nyelv hiánya. Amúgy egy rendkívül jól árazott készülék. Az akkumulátora kiválóan kiszolgálja az ember igényeit. Kb 2 napos üzemidő. Gyári Android, az telefon egyenesen a google műhelyèből való.
2014. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

hát jó, a nokia majdnem kétszer annyiba kerül..

Az első hozzászólónak mondanám, hogy a motorolát azóta már felvásárolta a google.. meg régen is volt:)

szerintem ez inkább pénz kérdése, a motorla egy nagyon jó középkategóriás mobil gyors, mg minden, a nokia a felső kat. alja inkább, jóhogy jobb telefon

2014. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!