Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti be a youtube-o...

Miért nem tölti be a youtube-ot és a play áruházat sem a mobiltelefonom? (LG G2)

Figyelt kérdés

Nem olyan rég vettem a telefont, youtube-ot és play áruházat is betöltötte rendesen, aztán most az egyiket sem, sőt még hangalapú keresést sem tudok kezdeményezni.

Azt írja ki a fiókoknál, hogy szinkronizálási hiba. És azon belül a böngésző, amit próbál frissíteni, de nem csinál semmit. Illetve a sync jel is megjelent a kijelző felső részén, az sem tudom igazából, hogy micsoda.


Mi lehet a baj? Akinek esetleg volt hasonló esete, az mit tanácsol?



#mobiltelefon #telefon #LG #töltés #G2 #youtube-ot #áruházat
2014. márc. 24. 00:41
 1/1 kismutyesz_ ***** válasza:
Ilyen már nekem is előfordult Samsung Galaxy SII esetében, kis idő múlva helyreállt magától. Szerintem te is várj egy kicsit, ha nem történik változás, akkor szólj egy szakembernek.
2014. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!