Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja? Működik még?

Mi lehet a baja? Működik még?

Figyelt kérdés
I Phone 4-em van és csináltam rajta egy DFU-t először be akartam lépni a telefonba de nem engedte mert kéztől vettem a telefont és nem tudom az Icloud jelszót. Most már be sem lehet kapcsolni csak kint van a képernyőn az az ikon hogy dugjam be a kábelt a telóba .Mi lehet a baja? Működik még ?

2014. márc. 24. 20:34
1 2
 1/12 Zakathol ***** válasza:

Az Recovery mód lesz, nem pedig DFU. DFU módban nem látszik semmi a képernyőn.

Ha jelenleg Recovery módban vagy, akkor dugd rá a gépre a telefont, majd nyomd egyszerre a Home+Power gombot 10 másodpercig, majd a power gombot felengedve de a home gombot nyomvatartva egészen addig amíg az iTunes-ban meg nem jelenik az eszköz. Ha ezzel megvagy akkor nyomhatsz rajta egy gyári visszaállítást, a többinek már elvileg mennie kell.

2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem jó már be sem kapcsol !
2014. márc. 24. 20:44
 3/12 Zakathol ***** válasza:

Persze, mert DFU módból nem csak annyi, hogy nyomod a power-t aztán bekapcsol...


DFU-ból úgy tudsz kilépni elvileg, hogy lehúzod a kábelt a telóról és home+power amíg meg nem jelenik az apple logo. Ez max 10 másodperc elvileg, de ha 20-30 után sem történik semmi akkor az nem király. Persze ez csak akkor érvényes, ha nem futott le egy fél recovery a művelet előtt.


Ha DFU-ban vagy, akkor az iTunes-al újra kéne hogy tudd húzni a telót. Ha nem tudod, akkor dugd rá a telefont 1-2 órára töltőre, majd próbáld meg újból. Ha akkor sem jó, akkor szerviz, mert ott már más gebasz van.

2014. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már bekapcsolt meg minden csak abban segíts nekem hogy az Icloudot hogyan tudom kiiktatni ?
2014. márc. 24. 21:04
 5/12 Zakathol ***** válasza:
2014. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az icloudot sehogy. Azt csak az előző tulaj tudja feloldani. Szívás.

Sokan belefutnak ebbe. Először a régi tulajnak kellene deaktiválni az icloudban. Máskülönben sosem fogod tudni használni, ez az apple védelmi rendszere a lopások ellen.

2014. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem sok mindent találtam amit sikerült azt meg azt írja hogy nem lehet .
2014. márc. 24. 21:28
 8/12 A kérdező kommentje:
DFU-val nem lehet kiütni ?
2014. márc. 24. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Leírtam. Ez az apple védelmi rendszere. Azt mégis, hogy akarod megkerülni? Feltöröd a szervert vagy mi?

Ha veszel egy új alaplapot azzal talán orvosolható.

2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zakathol ***** válasza:
Attól, hogy még egyszer megkérdezed, nem lesz más a válasz.
2014. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!