Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Pro-hoz (mk16i) keresné...

Smog szabó kérdése:

Xperia Pro-hoz (mk16i) keresnék overclock kernelt! Valaki nem tud valami normális kernelt ajánlani ami bug mentes és a gyári romot használja esetleg?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy keresgéltem eddig de semmit nem találtam mer az angol tudásom kb kuka.:S a magyar oldalakon neo-hoz találtam plusz egyéb telefonokhoz...sajnos ez nekem nem jó mert félek a qwerty billentyüt kilövi ami számomra a legfontosabb...de a processzort jó lenne huzni azért! :/

#Xperia #root #Overclock #kernel #Sony Ericsson Xperia #MK16i #overclock kernel #xperia pro kernel #xperia pro overclock
2014. márc. 24. 20:58
 1/10 Wadmalac ***** válasza:

Bootloadert nyitni tudtál? Mert anélkül cs..szheted.

Amúgy tutira van hozzá, gondolom egy Doixhan-féle vagy egy nAa kernel jó lenne. Azok mind tudják a procihúzást. De gyári rommal nem sokat érsz vele, nincs menüpontod a procihúzáshoz és ha meg a sys-ben átírod, rebootnál visszaíródik a gyári érték.

2014. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:

Nézz körül itt:

[link]

2014. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az oldalon megintcsak nem talaltam a telefonhoz semmit! Amugy bootloadert nem kell csinalnom mer gyarifuggetlen a telom! :) esetleg ha pontosabb linket adsz az jol jon meg! :)
2014. márc. 26. 14:44
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

"Amugy bootloadert nem kell csinalnom mer gyarifuggetlen a telom!"

Attól még bootloadert nyitni kell, ha custom kernellel akarsz operálni.

Csak ha magyar szolgáltatói kártyafüggő lenne, akkor a BL nyitás le lenne tiltva, így valószínűleg nincs.

Ha már kernelt cserélsz ,akkor érdemes romot is. A MiniCM10 például nagyon jó rom, azt találsz az xda-n is, kernellel együtt.

2014. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

CyanogenMod10:

[link]

2014. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Es szerinted azzal tokeletesen fog mukodni a telom? Nem lesz semmifele bug? Se camera se wifi se billentyu bug?
2014. márc. 26. 20:30
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

A kamera bug előfordulhat, de ahhoz létezik javító app. A többivel nincs gond, az X8/X10 idejében készült verzióknál voltak csak ilyen bajok.

Billentyűzetnek amúgy is érdemes inkább a Swiftkey-t használni, az meg stabil és sokkal jobb a gyárinál.

2014. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Billentyuzetnel engem nem a kepernyo billentyuzet izgat hanem a hardveres qwerty billentyum es pont ez miatt nem merek ra felrakni romot mer felek h azt kilovi mint anno az osszes fozott rom az x10 mini pronal is! :/
2014. márc. 28. 04:19
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

A rom leírásánál nem szerepel ilyen bug.

De ha csinálsz egy recovery mentést a mostaniról és van bármi gond a főzöttel, nyomsz egy visszaállítást és kész.

2014. márc. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oke koszi kiprobalom.:)
2014. márc. 29. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!