Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy töltsek le játékokat a...

Bri11 kérdése:

Hogy töltsek le játékokat a Google Play-ből?

Figyelt kérdés

Androidos, Alcatel telefonom van, de nincs rajta net. Azaz van, de az pénz (azt a pénzt veszi le, amit telefonálásra használnék) ezért nem használom.

Viszont szeretnék játékokat a Google Playből, de telefonról nem enged bejelentkezni (mert nincs pénz rajta, jelenleg).

Gépről pedig állandóan ezt írja ki:

"Ezzel az e-mail címmel még nem lépett be eszközén a Google Play Áruház alkalmazásba (a fehér bevásárlótáska ikon)."

Ilyenkor mivan? Telefonnal egyáltalán nem tudok belépni, már próbáltam. ^^"


2014. márc. 25. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg wifin csatlakozni a netre ott ahol van erre lehetoseg, majd úgy tölts le programot, így nem használ fel pénzt se.
2014. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na, sikerült (a sulib,a a sulis wifi jelszóval) csatlakoznom, már meg van a play áruház.

Most ha gépről akarok valamit rárakni, engedi, aztán kiírj vmi olyasmit h nemsokára el lesz küldve a telefonomra, de semmi.

A wifit hiába próbálom bekapcsolni, mindegyik jelszavas, én meg nem tudom a jelszavakat.

2014. márc. 26. 14:43
 3/4 anonim válasza:
nincs otthoni wi-fi kapcsolatotok? Ha nincs akkor ulj be valami kavezoba, es ott toltsd le.
2014. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajna otthoni nincs.

Barátnőméknél egy pár napig volt ingyen wifi, de most már ott sincs.

2014. ápr. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!