Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le a telefon a...

Miért fagy le a telefon a Viber alkalmazásnál?

Figyelt kérdés

a fennt említett kérdésre érdekelne a véleményeteket.

Alcatel OT-997D telefonrol lenne szo amiben 1GHz dual processzor 1Gb ram Power VR GPU van benne szoval? sürgős lenne:)



2014. márc. 25. 19:23
 1/6 b95 ***** válasza:

A GPU aztán tényleg sokat számít a Vibernél.

Itt most vagy arról van szó, hogy gagyi hozzá az MTK6577 proci, vagy arról, hogy tele van szemetelve a rendszer, és mindenféle vacakság fut a háttérben.


Amióta meg van a telefon, a Viber mindig is fagyott a telefonon, vagy ezt csak mostanában csinálja?

2014. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 3honapja van meg a telo es eddig nem fagyott rajta meg nehogymar a processzor kicsi mikor az ocsem hasonlo hardverekkel rendelkezo telefonja (amiben ugyanaz a processzor csak 512 rammal) elbirja csak neki 4.0.4 ICS van nekem meg 4.1.1 Jelly Bean szoval nemtudom kb 3-4 napja fagy le a telefon de más programnál egyáltalán nem fagy le es mindent jol bir
2014. márc. 25. 21:02
 3/6 b95 ***** válasza:

Akkor szoftveres gond van.

Újraindítás segít?

Mik azok az appok, amik a háttérben futnak?

Ilyenkor, amikor lassúlást tapasztalsz, de akkor, amikor már meg van a telefon egy ideje, akkor azt mindig az okozza, hogy amióta meg van, gondolom telepítettél egy csomó mindent, amik futnak a háttérben, és mivel az Android nem arról híres, hogy jól bánna az erőforrássokkal, így azok ugyanúgy terhelik a hardvert, mintha használnád őket.


Szóval szét kell nézni, mi mennyi RAM-ot visz el, illetve kísérletezgetni kell, hogy ha ezt vagy azt az appot letiltod, az segít-e a rendszer sbeességének a javulásában.


Az Android már csak ilyen; folyamatos karbantartást igényel a megfelelő működéshez.

2014. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az az igazság hogy a telefon ugyanolyan gyors, szoval nrm lassult be és van rajta RAM "tisztito" ami 570-600mb szabad ramot mutat es probáltam ujrainditassal vagy hard resettel de minden mukodik csak a viber nem
2014. márc. 26. 09:48
 5/6 b95 ***** válasza:

A RAm tisztítóval viszont az a baj, hogy bezár x appot, akkor utána azok újra elindulnak.

Tehát egyfajta szélmalomharc.

Ez viszont pluszban terheli a hardvert.

2014. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vegulis megoldottam mert lecsereltem egy HTC One X re:D
2014. ápr. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!