Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kell figyelmi telefonvásá...

Mire kell figyelmi telefonvásárláskor, ha Ausztáliában is fogom használni? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Mobilvásárlás előtt állok,de lehet,hogy sikerül kimennem Ausztráliába tanulni,szóval olyan telót vennék,ami itthon és ott is kifogástalanul múködik.Adatforgalomtól kezdve a rádión át a beszélgetésig mindent szeretnék ott használni!!:) Szóval bármilyen info jöhet!Mire kell figyelnem stb,mégiscsak több ezer km távolságban van! köszi!!!
2014. márc. 25. 20:09
 1/2 anonim válasza:

hát szerintem csak arra ha a szolgáltatótól akarsz telefonálni akkor olyan csomagot válassz ami kedvező

Azt internet az internet külföldön is ha érted hogy gondolom bárhol kapsz ingyen netet wifivel. más most nem jut eszembe.

2014. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,hogy a hálózat más esetleg...pl voltam tegnap egy telóboltban,ahol egy mobilt féláron adtak,mert csak USA ban használható...na ezt nem akarom átélni ott.
2014. márc. 25. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!