Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 mini vagy...

Gabi1234567 kérdése:

Samsung galaxy S4 mini vagy S3? Kinek milyen van és mik a vélemények, melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt vagyok és nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam, ilyen dolgok h gyorsaság, képernyő élessége felbontása meg ilyenek :)

2014. márc. 25. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért akarsz samsungot venni?

erősen hypeolt telefonok az tuti, de az a touchwiz nem annyira gyors és megbízható

nem akarlak lebeszélni de egy hasonló értékű sony-van jobban járnál ha az android a meghatározó

2014. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Eléggé egy szinten vannak. Kijelzőben S3 jobb, hardverben szintén, de a RAM elég kevés egy ilyen készülékhez szerintem. Az S4 Mini LTE képes, az S3 nem, viszont utóbbinál megint jobb a kamera. Szerintem az S3 többet ér, ha a méret és ellenszenvet keltő anyaghasználat nem meghatározó.
2014. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hardverileg nagyon megközelítik egymást.Én személy szerint jobban preferálom a Qualcomm procit.(S4 mini)S4 minibe több a RAM ami azért nagyon sokat jelent.Gyorsnak mind a kettő gyors,S3-nál előfordulhatnak néha belassulások.Kijelzőben az S3 jobb de az S4 miniére sincs panasz.Viszont alternatíva az S3 LTE.A RAM probléma is meg lenne oldva,tekintve hogy 2GB meg lenne LTE is benne.Amelyik jobban tetszik azt vegyed.
2014. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előszöris köszi mindenkinek a válaszokat, Első válaszadó: néztem a sonykat is .. de nekem valahogy nem jönnek be :) mármint nem is tudom .. hardverilag inkabb , meghát a smasung , mindenkinak az van , jobban befutott.. második harmadik válaszadó: nem vagyok kezdő a dologban de azt nem tudom h mit jelent h LTE, kiveséznétek nekem bővebben ? :) köszi
2014. márc. 26. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Azért azt ugye tudod, hogy nem azért van mindenkinek Samsung, mert olyan jó? Azért, mert ők költenek a legtöbbet reklámra, ők gyártják évente a legtöbb modellt, és ők pereskednek minden apróságért.
2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És akkor mit javasoltok milyen fajta telefont ? :P gyártó model :) ?
2014. márc. 27. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Amugy jobb ha megnézed,mindenhol itt az oldalon ahol a Samsung ellen beszélnek az egyetlen indok az anyaghasználat:)Mivel másba nem igazán lehe belekötni.Nem véletlenül van annyi embernek Samsung telója...
2014. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Van más indok. 99 százalékban istabil szoftver, tisztelet a néhai kivételnek a csúcskategóriába egy vagyonért.
2014. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Teszteken jól szerepel, rövid idő alatt. Azt viszont egy teszten nincs idő megtapasztalni, hogy hónapok után elkezd szerteszét hullani, lassulni, laggolni a rendszer. Android piacán HTC-n kívül soha nem adnék más gyártó készülékeiért pénzt.
2014. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!