Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andoridos telóról hogyan...

Andoridos telóról hogyan lehet a Trójai vírust eltávolítani?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
hard reset
2014. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 oszika05 válasza:
Ha internetes reklámok írták ki azt, hogy trójai vírus van a telódon, akkor az kamu. De ha tényleg van rajta(egy vírusírtóval ellenőrizd :D(google playen sok ilyen van)), akkor hard reset a megoldás(ha a vírusírtó nem tudja kiírni).
2014. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát éppen a mangabee-n voltam és ott többször is kiírta h az oldal megpróbál kapcsolatba lépni vagy vmi ilyesmit írt ki. De egészen a mai napig nem volt semmi. Egyszer csak bejött egy ablak , hogy a Trójai vírus támadott meg és egyből ott volt h eltávolítás. Rákattintottam és a google playen letöltöttem 1 vírusírtót. A vírusírtó meg azt jelezte h 1 kockázatos probléma van a Chrom-mal , valamit frissített rajta aztán már azt írta h minden biztonságos , nincs vírus. Ez akk kamu volt vagy nem ? Elindítsam a hard resetet?
2014. márc. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!