Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes letölteni és hol...

Érdemes letölteni és hol találok ilyen progit és mi a neve?

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne 1-2 kérdésem:

-Érdemes androidos telefonra letölteni a FireFoxot? gyorsabb?

-Létezik olyan program amivel youtubeos videót tudok lejátszani? Van internet nem arról van szó csak nekem valahogy nem tetszik ha youtube on nézem meg tehát olyan program kellene amivel le lehet játszani a youtubeos videót!


2014. márc. 26. 21:00
 1/2 Madve ***** válasza:
Igazából ízlés kérdése. Én chrome-ot használom, de lényegében a firefox is ugyanaz, mivel ugyanazt a motort használja mindkettő, csak másképp néznek ki. Töltsd le, próbáld ki, ha nem tetszik, akkor leszeded, kipróbálsz mást. Youtube-hoz a youtube nevű program ajánlott, de ha store-on rákeresel a youtube szóra, ki fog jönni egy csomó alternatíva is találatként, de azok általában kevesebbet tudnak a "gyári" programnál.
2014. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A firefoxot vagy a crome-ot úgy értem hogy érdemes e letölteni hogy gyorsabb e mint az előre telepített anonymous böngészők
2014. márc. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!