Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti találkoztatok már olyan...

Ti találkoztatok már olyan emberrel aki utálta az iPhonet, mert volt neki, és átváltott androidra? Mert gondolkozok egy iPhoneban, mert minden ismerősöm elégedett vele,

Figyelt kérdés

Használtan. Drága még a 4S újonnan nagyobb belső hellyel.

Van sok ismerősömnek, és egyik se mondta még, hogy utálja, és vesz egy Galaxy S4 et helyette!

Mondtákl, hogy nem akad be, nem lassul be, nekik megfelel a kicsi képernyő, nem kell nekik 5 incses kijelző az már lapát telefon!

Tudnak hozzá 1000x kiegészítőt venni!


Szóval tényleg ennyire jó? Egy hátrányát mondja mindenki, hogy nincs hozzá USB töltő, csak Apple töltő. Tehát nem tudsz mástól kérni. De az ember mindig úgyis viszi magával ha olyan helyre megy.


Sval jó döntés lenne szerintetek iPhonere váltani?



2014. márc. 27. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Erősen túlárazott. Androidos telók között is van minőségi, csak értelemszerűen több a szemét, mert szinte mindenen Android megy. Ez tehát nem lehet érv az ifon mellett, nem csak 5 colosak és nem csak gagyik vannak. Vannak jók, drágábban, de még mindig sokkal kedvezőbb árfekvésben, mint egy ifon.
2014. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha így kérdésre válaszoljak, szerintem nagyon minimális azok száma, akik váltottak iPhone-ra, de megbánták. valóban drága, és valóban van jobb telefon androidban is, de én mondjuk akármennyire is jó telónak tartom mondjuk a nexus 5-öt, nem váltanék iPhone-ról, hiszen ezt szoktam meg, és számomra van 1-2 specifikus alkalmazás, ami mondjuk csak iOS-en van. Akik mondjuk mégis androidra váltottak, azok azok az emberek, akiknek az a legnagyobb problémája, hogy 1. az iOS 7 kinézete milyen komolytalan...2. hogy merte kiadni az Apple az olcsóbb 5C-t. Hallottam már ilyet, hogy majd ha az Apple újra összeszedi magát, akkor visszavált...(biztos nagyon mélyen érinthette, hogy bár ő nem veszi meg az 5C-t, de mégis létezik...), tehát az, aki valóban csak használja, az nem váltana egy már bevált rendszerről.
2014. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
htc-ről váltottam iphone-ra, majd vissza htc-re.
2014. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
44%
Szerintem, iphone egy divat telefon, iphone 4s hasznaltam, de a mostani htc one sokkal komolyabb hidd el.
2014. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig HTC-t használtam, tavaly iPhone 5s-re váltottam. Nem bántam meg, nekem sokkal jobban tetszik az iOS. Szerintem szebb is a telefon, de ez ízlés kérdése, és végső soron az is, hogy iOS vagy Android.
2014. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!