Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lett a jobb mobil?...

Melyik lett a jobb mobil? (samsumg galaxy s5 vs sony xperia z2 vs htc one /M8/?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Z2 :-D

Máz a z-m se semmi, na de az......

2014. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Samsung-ot kiejteném rögtön, hardveresen hiába nem rossz, de szoftveresen mindig is szar volt, most sem változott, illetve külsőre sincs sehol a másik kettőhöz képest.


Z2 és M8 közül relatív, hogy kinek melyik tetszik jobban, nekem pl. M8, leginkább a külseje miatt.

De szoftveresen mindkettő rendben van, mindkettő nagyon erős, gyors, azt válaszd, amelyik jobban tetszik.

2014. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani.Én az S5-t mondanám de az sem jobb mint a másik kettő.Szívesen végignyomkodnám őket akkor valszeg több kiderülne.
2014. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
z2 és s5. z2 kamerája jobb sötétbe mint s5-é, de az s5 picikét szebb képeket készít, z2 vakuja erősebb, z2-n előlapi jó minőségű sztereó hangszóró szól, még a mély hangok is kijönnek rajta valamennyire, s5-ét nem ismerem.A z2 akadásmentes, kva jó telefon, már ejtettem képernyő vel a földre, meg rúgták ki focilabdával a kezemből, és semmi baja nem leettt(z2-m van ha kérdésed van kérdezz)
2014. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!