Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSETEK! Lehetséges?

SEGÍTSETEK! Lehetséges?

Figyelt kérdés
A mai napon reggel a telómon beállítottam képernyőzárként reggel egy jelszót (nem mintát). Délután elővettem a telefonom, már írtam volna be a kódot de elfelejtettem! Tudom h ez így lehetetlenül hallatszik, de hosszú napom volt. Nagyon sok fórumot néztem meg mindent, de csak Hard Resetet meg ilyeneket találtam ami nálam szóba se jöhet, mert nagyon szörnyű lenne a Képeimet elveszteni. :"( A szervíz megtudja oldani,akár több pénzért is, hogy NE vesszen el egy képem se? Nagyon fontos lenne!! Minden választ köszönök!!!! ( Sony Xperia J)

2014. márc. 27. 16:55
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Már nem nagyon emlékszem, de Androidnál nem úgy van, hogy ha túl sokszor írod be rosszul, akkor a google fiókoddal be tudsz lépni?
2014. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ügyes voltál.. :D


Sajnos ezen csak a Hard Reset segít..

2014. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:'( De androidos, csak nekem 5 próbálkozás után 30 másodpercig nem enged kódot írni aztán an megint új 5 próbálkozás. Hátha eszembe jut:( Azért köszi a válaszokat.
2014. márc. 27. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz. Ha esetleg kidobná a emailes feloldást, azt próbáld meg. Ha az sem megy, akkor marad a factory reset és a képeidnek lőttek. Sajnálom.
2014. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy biztonsági megoldás, nem hülyegyerekek szórakoztatására találták ki. Ha nem tudod kinyitni, nem férsz hozzá. És ahogy itt régebben írta valaki, a képeid nem lehettek fontosak, mert akkor lenne biztonsági másolatod.
2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen is fontosak voltak :) Van olayn ami a napokban készült és utoljára múlt héten másoltam őket gépre. Köszönöm aki rendes választ tudott írni. Én elsőre pozitívabb válaszokra vártam, de úgy látszik másképp alakult. Megyek és próbálgatok.
2014. márc. 27. 19:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :DD Végül "Happy End" lett a vége. Apukám megcsinálta és a képeim és a zenéim megmaradtak *.* A névjegyek és az App-ok nem voltak fontosak. Szóval aki azt hiszi, hogy csak Hard Reset van az... Az nem jól hiszi ^^
2014. ápr. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!