Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni olcsón Iphone...

Hol tudok venni olcsón Iphone 5S-t megbízható helyen?

Figyelt kérdés
ha lehet space grey szín ( asztro szürke)

2014. márc. 27. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Olcsón sehol.
2014. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mi neked az olcsó? [link]

Itt a megbízható plecsnis boltokban ennyiért lehet kapni.Ettől olcsóbb csak használtan van.

2014. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát nem 170000 hanem 100000 esetleg 130000 láttam hogy vannak ilyen árak is de nem tudom hogy megbízhatóak-e
2014. márc. 27. 19:09
 4/16 anonim válasza:

Szerinted 100 ezerbe ki fogja neked odaadni újonnan meg 130 ért?

Mikor használtan adják annyiért.....

2014. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és én írtam hogy újonnan?
2014. márc. 27. 19:20
 6/16 anonim válasza:
Akkor bocs!
2014. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a beszeljukmac.com oldalon nézegetném, ott elég korrekt eladók szoktak lenni, én is ott adtam el az eddigi apple cuccaimat, és volt, hogy vettem is. Egy kis óvatosság nem árt ha használtat vesz az ember, de ha megnézed, kipróbálod és az eladó is korrektnek tűnik akkor nem lesz gond.
2014. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha használtan veszel iPhone-t (vagy akármilyen telefont) tarts be néhány szabályt:

-mindig személyesen vásárolj, még akkor is, ha messze van az illető tőled. Gyakori átverési mód, hogy semmit nem küldenek, vagy nem az van a dobozban, amiben megállapodtatok - ilyenkor pedig futhatsz a pénzed után.

-Győződj meg arról, hogy működjön a telefon, fel tudjon jelentkezni a hálózatra, illetve ne legyen pixeles a kijelző (ez a klónok legfeltűnőbb ismertetőjegye).

-Csak ismert előéletű telefont vegyél, amelyet papírral igazol is az eladó. Nagyon fontos, hogy részletfizetésre vásárolt telefont nem szabad megvenni, mivel ha nem fizeti a részleteket, letiltják a telefont. Ekkor is, hiába van papírod arról, hogy vállalta, hogy fizeti, kb semmire nem mész vele.

2014. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát persze csak is személyes átvételről van szó erre figyelek, viszont köszi a további infót :)
2014. márc. 29. 00:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem meg,hogy valaki van olyan hülye,hogy azt hiszi hogy egy friss csúcskategóriás telefont megkaphat 100.000Ft-ért.

Ha valaki ilyet akar,ne a fos GSM boltokba vegye,hanem vegye eredeti helyről.

220.000Ft-tól kezdődig,vagy várd meg az Iphone 6/Airt,és akkor vegyél majd 5S-t,olcsóbban.

2014. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!