Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook kinézet megváltozik...

Facebook kinézet megváltozik a telefonomon egyik pillanatról a másikra. Miért lehet ez és hogy tudom vissza állítani rendesen? (lent)

Figyelt kérdés

Nos, először is telefonos facebookról lenne szó, nem amit a gépen használnak, így mielőtt bárki félre érti, nem arra gondolok, hogy úgy változik meg a kinézet, mint a gépen hogy át teszi jobb oldalra az értesítések, stb, mert ez természetes mindenkinél.


Tehát:

Van a facebook mobil alkalmazás, letöltöttem, használom, szerintem remek. Az a része remek nekem, amikor balra is eltudom húzni, ott van minden, jobb oldalra is eltudom húzni, ott a chat van, stb... S érthetetlen módon egyszer csak megváltozik ez a kinézet, ez a balra-jobbra húzás megszűnik, mert nem ezek jönnek be, a kinézet sokkal egyszerűbb lesz, nagyon sablonos és nem tudom hogy lehetne vissza állítani rendesen, vagy hogy ne kapcsoljon át.


Ilyenkor mindig ki kell lépnem, alkalmazáskezelőbe belépni, a facebooknál törölni az adatokat és újra vissza. Aztán minden a régi, ami tetszik. Nem tudom miért vált át és hogy lehetne egyszerűbben vissza állítani :\



2014. márc. 28. 08:15
 1/2 Tóth Dávid Simon válasza:
Igazából ilyenek miatt felesleges aggódnod, mivel az ilyen alkalmazásokban mindig kell, hogy legyen 1-1 hiba, ezesetben ez volt az. Folyamatosan érkezni fognak a frissítések, neked meg csak annyi a dolgod, hogy letöltöd. Egy idő után ki fogják ezt a hibát javítani, viszont egy kommentet írhatsz az Android Market/Play Áruház/App Store/BlackBerry Hub/stb.-ban az alkalmazás feltöltőjének, hogy biztosan észrevegye, mi a problémád :-)
2014. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Nem tudom, mástól akiktől kérdeztem nem tapasztaltak ilyet.

Meglátjuk ha jön majd frissítés.


Köszönöm mégegyszer és szép napot kívánok!

2014. ápr. 12. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!