Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone-nál vállalati...

A Vodafone-nál vállalati díjcsomagban van részletfizetés?

Figyelt kérdés
A cégünk úgy döntött, hogy ők most átmennek a T-Mobile-tól a Vodafone-hoz... Az előfizetésem hozzájuk tartozik, van egy nagyon jó és kedvezményes tarifám, de én fizetem a számlákat. A számom megmarad, de gondolom ezentúl minden hozzájuk fog menni. Részletre vettem mindig erős telefonokat a T-Mobile-nál, jól is jöttem ki belőlük. De most olvasom, hogy a Vodafone csak az 1 ft-os kezdőrészletűeknél, azaz a Red díjcsomagnál enged részletet. Nem tudom pontosan milyen díjcsomag is ez, a cégem neve meg sok szám van benne, valami ilyesmi is lesz majd a Vodafone-nál. Szóval esélyem sincs már részletre venni telefonokat?
2014. márc. 28. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg az üzleti ügyfeleknek szóló honlapon, én úgy látom, kb mindenhol van részletfizetés.
2014. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csillag25 válasza:
De, van rá lehetőség! A kezdőrészlet mondjuk alacsonyabb tarifáknál lehet, hogy magasabb, de a válasz a kérdésedre: van, és lehet kérni részletfizetést.
2014. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!