Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell megváltoztatni az...

Hogy kell megváltoztatni az imei számot?

Figyelt kérdés
A telefon SAJÁT! nem loptam nem találtam csupán csak nem tetszik nekem a szám más akarok tippek?
2014. márc. 28. 20:39
 1/10 b95 ***** válasza:
76%

„csupán csak nem tetszik nekem a szám”


Most ez komoly???

2014. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen nem loptam télleg nem loptam soha nem szoktam lopni...
2014. márc. 28. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon kamu duma kismókus, nyilván nem csoda ha rögtön fölkapod a vizet, mint aki sose lop.

De ha mégis talpig becsületes vagy: a telefon használata közben soha nem találkozol az imei-vel, direkt ki kell keresni, ha csak látni is akarod. Úgyhogy miért is nem tetszik?

Az adó meg a taj számod remélem tetszik és nem rabolod el valaki másét.

2014. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

add vissza a gazdájának!

mire jó ez a cigánykodás hogy nem tetszik a szám?

egyik telefonom imei számát sem tudtam...


van aki dolgozva pénzt keresett azért a telóért te tetves hulladék!

add el! az árát meg költsd anyád agyrákgyógyszereire

2014. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na jó loptam :) de hogyan lehet megváltoztatni a imei számot simet kidobtam aksi kint így nem tudják benyomozni igaz? de a imei-t hogy változtassam meg?
2014. márc. 28. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán átkaparod valami éles hegyes dologgal
2014. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akár loptad, akár nem, ne hidd, hogy nem nyomoznának le...te ahhoz hülye vagy. az okos tolvaj nem saját részre lop, hanem egyből túlad rajta...a történet alapból is ott esik szét, hogy akármilyen imei-t nem tudnál beállítani, olyat, ami tetszik, mert maximum nem tudna a hálózatra se felmenni...
2014. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Köszönjük önbejelentését!

IP címe alapján nemsokára felkeressük. Kérjük, addig semmiképp ne hagyja el a lakóhelyét, valamint a szóban forgó eltulajdonított telefont ne idegenítse el!


ORFK Bűnügyi Főigazgatóság, Felderítő Osztály

2014. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló... :D Poénnak szánta, viszont amilyen ügyes vagy ezzel a kérdéssel már szépen el is árultad magad... mire nem jó az IP-cím, jobb mint a telon az IMEI. :D


Amúgy van még egy "rossz" hírem számodra, visszamenőleg is lehet tudni merre járt a telefon, ha azt hiszed ez kamu, nézz utána annak mikor egy szegény kisfiút öltek meg Kaposváron... ott nagyon jól jött a telefon, hogy visszamenőleg tudták hol tartózkodtak a tettesek az adott időben... szóval ha a legjobbat akarod magadnak, akkor szerintem vidd vissza a tulajnak és imádkozz, hogy ne akarjon feljelenteni.

2014. márc. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez nem te voltál?


www.youtube.com/watch?v=s-YZcGkIJGA‎

2014. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!