Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Samsung galaxy s4?

Iphone 5s vagy Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
Nem tudom áttérjek iphonera vagy maradjak samsungos ?! :)

2014. márc. 29. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Iphone... nem azért van az iphoneban akkora hardver amekkora mert direkt lehúznak hanem mert normális a rendszer és nem kell bele 16 mag hogy menyen. Hát volt androidom és nem győzött meg. Haveromnak htc oneja van és folyton beakad még a legegyszerűbb játék és néha meg folyton nyomogatnia kell hogy mindent becsukjon mert 500 dolog fut egyszere,emelett az Iphone egyszerű,gyors ebből látszik nem kell 4 meg 6 magos telefon ha jó a rendszer.
2014. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Nálam az iOS eljátszotta magát, először volt az a kék halálhoz hasonló jelenség, használhatatlan volt a telefon. Sőt előtte a nem gyári töltős eset,mikor a telefont csak a gyári töltővel lehetett használni, ne értsetek férre, nekem a gyári töltő max 2 hónapig bírta, már nem volt értelme kiadni rá, ha az utángyártott töltő dettó ugyan így bírja.. iOS 7.1... baromi gyors merülés (restore után is). Volt még 7.1 előtt még egy fontos probléma, ahol akár wifin keresztül belenyúlnak a telefonba(az Apple rögtön örjöngve :frissítsetek...) szóval nálam ennyi volt az Apple.. nem is tudom először hol szúrták el. mindenesetre,megnézném ha Jobs még élne, és mit csinált volna másképp. Azt sem mondom,hogy az android tökéletes, sok hibája van DE ha nem is sokkal de néhol olcsóbb (pl nexus5,g2). A jómúltkor találkoztam egyik samsungos kolegámmal, és azzal takarózott,hogy a Facebook App nyírja ki az androidos telefonokat?(többségben). Ezután elkezdtem használni egy s4-et,meg kell mondjam ez a 4.4.2 sokat javított stabilitásban meg kell hagyni.
2014. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha esetleg még más is felmerülne ilyen árban, tudom ajánlani a Sony Xperia Z1-et vagy az LG Optimus G Pro-t!
2014. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Maradj samsungos, de inkább Note3-at vegyél :)
2014. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!