Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iphone 4s-t...

Érdemes még iphone 4s-t vásárolni? Nokia lumia 625 vélemény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 14:01
 1/5 Szim44 válasza:

Háát szerinte akkor már 4S-et az jobb..de az meg ugyanannyi mint az 5...szoval szerintem inkább 5-öt


Jah és a lumia 625 nagyon szar...nevelöapámnak olyan van és szar...átláthatatlan, windows rendszeres szoval nincs rá semilyen jó program az egész egy nagy rakás kaka

2014. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbban megkapod mint az 5-öt, én is inkább azt ajánlanám, mint a Nokiát, az iphone egy két év múlva is tökéletes lesz, a Nokia nem biztos hogy bírni fogja, nem úgy mint régen, én iPhone-t ajánlom, akar 4s akar 5.
2014. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Érdemes még iphone 4s-t vásárolni?"


igen

2014. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért ne lenne érdemes?? Azért mert nem a legújabb Iphone modell? Nagyon jó telefon egyébként, de ha neked a legújabb kell akkor vedd meg az 5s-t 280 ezerért:-D
2014. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem mondtam,hogy nekem a legújabb kell :Dd..

csupán érdeklődtem,hogy érdemes e még,mert nem volt soha iPhone-m.

köszi a válaszokat

2014. ápr. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!