Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképzelhető, hogy azért...

Elképzelhető, hogy azért nincs Bluetooth a telefonomban, mert vodafoneos?

Figyelt kérdés

Vettem egy samsung e2120- as készüléket a vodafonenál és nem találok semmi információt vagy menüpontot a bluetoothra vonatkozóan. Ami információt olvastam róla ott azt írták van benne.


[link]


2009. dec. 17. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem azért nincs . de nincs.


EMS: van MMS-t küld/fogad: van / van

E-mail kliens: van Vonalkapcsolt WAP: nincs

GPRS WAP: van GPRS Internet: van

EDGE: nincs Live!: nincs

3G: nincs HSDPA: nincs

Fax- és adatátvitel: Nem/Igen Infraport: nincs

Bluetooth: nincs Számítógéppel szinkronizálható: van

2009. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A készülék menüjében meg kell(ene) találnod a Blueooth funkció bekapcsolását, ha van benne...


Amúgy én 1 hete vettem egy Samsung SGH-E250i telefont 13000 Ft-ért (hálózatfüggetlen!) a Photo Hall-nál, de most mindenütt kapható ennyiért, szerintem sokkal jobban néz ki, kisebb a készülék és jóval nagyobb a kijelzője...

Kártyával bővíthető, bluetooth, FM-rádió, MP3+Mp4, elég sokat tudó kis mobil...


[link]


Nem gondolod, hogy ez jobb étel lenne???

2009. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*bocs, nem ÉTEL, hanem VÉTEL... (kihagy a billentyűm) :D
2009. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"...A kétsávos E2120 a kategóriájához illő 1.52 colos, 65 ezer színárnyalat megjelenítésére képes kijelzőt kapott, 128x128-as felbontással. Mivel a 9 megányi belső memória mellett mp3 lejátszó is van benne, adódik, hogy bővíteni is lehessen. A készülék esetében ezt microSD kártyákkal tehetjük meg. A zenei élményt FM rádió teszi teljessé, a vizuálisról pedig - minimális szinten - egy VGA kamerával gondoskodhatunk. A képeket és a zenéket pedig Bluetooth kapcsolaton át cserélhetjük..."


[link]


=====================


"...- Bluetooth 2.0 vezeték nélkül is kapcsolódhatsz mobil perifériákhoz, pl. stereo headsethez, vagy mobil nyomtatóhoz..."


[link]


[link]


==================


"...A Samsung a számos multimédiás szuperszörnye mellett a piac legalsó szegmensében is jelen van, méghozzá egészen kellemes küllemű készülékekkel. Az alant látható E2120 és a kínai piacra szánt E2120c külső vonásaival ezúttal sincs gond, ugyanakkor az 1,52 hüvelykes cSTN kijelző mellett kissé felemásan hat a microSD kártahely megléte. A 105x45x15 milliméteres és 74 grammos telefon ezen túlmenően VGA felbontású kamerát, Bluetooth 2.0 támogatást, GPRS átviteli képességet bővíthető 9 MB belső memóriát,zenelejátszót és FM rádiót is kapott..."


[link]


==================


Akárhol nézem, mindenütt azt írják, hogy VAN BENNE Bluetooth!!!

2009. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a belinkelt telefont, de maradok ennél. Még a kijelző mérete sem számít, mert amit látni akarok azt ezen is látom. Ha esetleg lenne egy szoftver csere, akkor elérhetővé válna a blútusz? A válaszokat köszönöm
2009. dec. 17. 22:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a fent linkelt oldalakat és éppen ezért tettem fel itt a kérdést. Végigböngésztem párszor a telefon menüjét és a használati utasítást, de nem találtam semmi rá vonatkozót.
2009. dec. 17. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg most végigböngésztem a Vodafon weboldalait és tényleg úgy van, ahogy sejtetted : CSAK A VODAFONOS készülékből hiányzik a Bluetooth!!!...


Én a helyedben visszavinném, mert egyébként mindenütt máshol ez a készülék Bluetooth-os!


Ennyi pénzért (10ezer akciósan) SEM infra, SEM Blutooth nincs benne, egyedül csak számítógépen tudsz rátenni valamit, ez elég sz@r...


Ha elkezded a szofvert birizgálni, elveszted a garanciát...

2009. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lesz akkor már garanciám. Auchanban vettem és nem tudom, hogy ott visszavennék e. Nem szívesen mennék más szolgáltatóhoz, mert nem akarom, hogy megváltozzon a számom, de lehet muszáj lesz, és vodafoneos terméket soha az életben nem veszek, ha ilyen szemét dolgokat csinálnak.
2009. dec. 17. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, azt már régóta tudjuk, hogy a Vodafonos készülékek már a vodás-menüvel is le vannak butítva!

Pár éve vettem egy ilyen készüléket a fiamnak, mi úgy pofoztuk helyre, hogy egy szerelő függetlenítette és levette róla a voda-menüt... Azóta lett normális a készülék!


De én már T-mobilos készüléket sem veszek évek óta, pedig T-mobilosok vagyunk : hálózatfüggetlen készülékeket veszünk!!! Ezeken nincs se vodás-menü, se t-comos, se pannonos a hülye kis tiltásaikkal együtt...


Meg lehet találni mindig azokat a csatornákat, ahol a hálózatfüggetlen készülék sem drágább, mint a szolgáltatók által kínált "kedvezményes" vagy "akciós"...

2009. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 issti ***** válasza:
A Voda már régen küzd az ellen, hogy ne tudjál képeket csak úgy átküldeni másik kütyüre, hanem használd a drága MMS-t, de ez nekem is új. Van benne Bluetooth, de teljesen eltüntetik a menüből? Nem semmi!
2009. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!