Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy wp (? )

Android vagy wp (? )

Figyelt kérdés

Eddig androidot használtam, és az elég jól bevált, viszont most új telefont fogok venni és nem tudom eldönteni, hogy maradjon az android vagy inkább váltsak a wp-re. Két készülék: Huawei y300 és a Nokia Lumia 520. Hasonló áron kaphatók, úgyhogy az ára nem számottevő, csak maga a rendszer. Androidon nagyon tetszett a google play, és érdekelne h wp-n van-e hasonlóra lehetőség. Esetleg lehet-e tudni, hogy melyik készülékre fognak készíteni fejlesztéseket tovább. (első androidos telefonom egy xperia x8 volt és amikor megkaptam már akkor elavult az android rá és nem jött hivatalos frissítés). Magukról a készülékekről van-e esetleg vkinek saját tapasztalata, esetleges gyakori hibák ilyesmi.

Most a Lumiához húz a szivem inkább :D mert egy ideje C#-al foglalkozom és úgy tudom, hogy a wp-s alkalmazásokat is C#-on írják. Köszönöm, hogy elolvastad. :)



2014. márc. 29. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 bigfec97 ***** válasza:
71%

A Nokia Lumia 520 szerintem jobb, jobban van összeszerelve stb. Meg a huawei az mégis csak huawei,a nokia meg nokia(ez egy kicsit hülyén hangzik,de remélem érted mire gondolok)

Wp-re is van market és az is nagyon jó,nem személyes tapasztalat hanem haverom mondta

2014. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
81%
Igen, abban írnak. Am a kettő közül az 520 jobb minden téren, ha a zártabb, nem annyira testreszabható rendszer nem zavar. Stabilitásban pedig fényévekkel jobb. App kevesebb van rá ugyan, de ami kell ott is megtalálható.
2014. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 Tengor ***** válasza:
46%

A Huawei az tényleg csak az. A Nokia az az a cég, amelyik elaludt és mikor már majdnem csődbe került, akkor felkarolta az MS? Jobban gyártanak telefont, mint ahogy vezetik a céget?

A WP-re valóban lehet C#-ban fejleszteni. Mielőtt ebből kifolyólag elköteleznéd magad nézz utána alaposan. A múltban volt időszak, amikor jogtisztán magyar fejlesztő nem fejleszthetett a telefonjára.


Én Androidra szavazok.

2014. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Még kicsit gondolkozok, olvasgatok és hétfőn bemegyek megveszem :D Most ink a nokia vezet :)
2014. márc. 29. 17:39
 5/77 anonim ***** válasza:
89%
A következő frissítést is vedd számításba (WP8.1), az után egyértelműen a Lumia 520 lesz a jobb (bár már most is szerintem).
2014. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim válasza:
94%

+1 Nokia Lumia 520

Nekem is olyan van. Sokkal jobb mint az android!!

Csak ajánlani tudom

2014. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 Nyúlós lónyál ***** válasza:
94%
Jajj, ha csak ez a kettő jöhet szóba, nehogy megvedd a Huaweit, mert aztán kaparhatod a fejed, ha bealszik. Egy kis idő és lassú lesz, mint a dög. De egyébként is jobb a Lumia.
2014. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
60%

"+1 Nokia Lumia 520

Nekem is olyan van. Sokkal jobb mint az android!!

Csak ajánlani tudom"


A lumia 520 egy készülék, az android pedig egy operációs rendszer. Mi alapján jobb bármelyik is? Semmi alapján...

2014. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 Tengor ***** válasza:
53%
#8, hagyd rá, csak WP-s :D
2014. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
26%

Természetesen a huawie y300! :)

Mivel ilyenem is van.

Bármiben segítségere lenne szükséged a

telefonnal kapcsolatban írj privátott.

A huawei y300 jelly bean android rendszer

van ami szinte hibátlan. A kétmagos

processzorja nagyon gyors, a kijelző gyönyörű.

512mb ram nem sok hozzá de ilyen játékokon

játszok vele:

Dead trigger 1-2

Dead efect

Dead Space

Hibátlanul szép lagmentesen futnak rajta bár

kicsit vissza vett grafikán.

Egyértelműen inkább android mint wp!

2014. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!