Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra jó alkalma...

Androidos telefonra jó alkalmazások?

Figyelt kérdés
Most kaptam nemrég egy androidos telefont és az érdekelne, hogy milyen jó alkalmazásokat tudtok a play áruházról. Igazából bármi jöhet, böngészők vagy valami amit hasznosnak véltek. Amugy 15 éves lány vagyok :-)

2014. márc. 29. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit előző linkelt azt felejtsd el, ilyen vírusirtó meg tisztogató programok nem kellenek telefonra.


Ami szerintem alap egy telefonra:

- egy jó böngésző. Ha elég erős a telefonod, akkor Chrome, ha nem annyira, akkor Opera Mini, vagy Lightning Browser vagy van még millió alternatíva

- felhőtárhely. Ebből is van millió féle, de elég, ha csak a legjobbakat nézzük, Dropbox vagy Google Drive közül érdemes valamelyiket választani (már ha szükséged van rá, de szerintem mindenkinek jól jön). Drive többet tud, nagyobb tárhelyet is kapsz alapból, szóval nálam az a #1

- egy jó jegyzetelőprogram. Nálam a nyerő a Google Keep, nagyon minimalista, nagyjából csak arra jó, hogy jegyzetelj, de arra nagyon, és nekem pont egy ilyen minimalista program kell. Kicsit "bonyolultabb", többet tudó program lehet mondjuk az Evernote

- egy jó billentyűzet. Sok jó billentyűzet közül lehet válogatni, de ami magyarul is normálisan tud, az nagyjából csak a Swiftkey

- ha szar a telefonod (=a Samsung telefonok 99%-a) akkor egy normális launcher sokat javíthat a sebességén, illetve a kinézetén is, egyik leghíresebb a Nova launcher, érdemes kipróbálni

- egy jó galéria alkalmazás: QuickPic

- jó videólejátszó: MX Player

- ingyen beszélgetés: Facebook Messenger, Viber, WhatsApp, és még millió alkalmazás

2014. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!