Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a kép minősége...

Miért rossz a kép minősége instagramon? Többi lent

Figyelt kérdés
Letöltöttem az insta frame-t de ahogy összevágok vele képeket és felteszem instagramra kockás lesz,megváltozik a kép minősége.Ha simán egy képet teszek fel azzal nem csinálja ezt.Nem tudom számít-e valamit de androidos telefonom van(sony xperia l.Mit csináljak hogy úgy tegye fel az összevágott képet mint a rendeset?

2014. márc. 30. 01:01
 1/3 b95 ***** válasza:

Miért nem Flickr-t használsz?

Ezerszer minőségibb, mint az insta.

2014. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert kb minden ismerősöm instagramot használ...de a kérdés az volt hogy tudom úgy feltenni az összevágott képet hogy ne romoljon a minősége!
2014. ápr. 1. 13:14
 3/3 b95 ***** válasza:

A válasz pedig az, hogy sehogy.

Az instagramnak nem az a lényege, hogy minőségi képet tudj feltenni. Ha normális minőségben akarsz képet megosztani, akkor a Flickr-t javaslom, mivel ezerszer profibb az instagramnál, csak most épp az insta a felkapott.

Persze neked kell eldöntened, hogy mi a fontos: A képek minősége, vagy hogy „menőnek” tűnj.

2014. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!