Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok a Nokia Lumia 625...

Mit tudtok a Nokia Lumia 625 kamerájáról? Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vannak saját tapasztalataitok? Vagy tudnátok linkelni példafotókat?

Fontos lenne.



2014. márc. 30. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam, de azért köszi! Amúgy te mit szólsz hozzá? :)
2014. márc. 30. 13:51
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem igazán üti az átlagot, gyenge középmezőny.
2014. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább A 720?
2014. márc. 30. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hali! Én meg vagyok vele elégedve! Előtte egy L610-em volt, ahhoz képest szebb képet csinál, mind nappal mind éjjel. Full Hd kamerája van, nekem tökéletes szép éles képet csinál. Persze fényképező gépekkel nem szabad összehasonlítani. Egyik munkatársamnak van egy Androidos telója ami 8MP-es és lehet benne állítani, hogy mekkora MP-lel akar fényképezni, de a képek között nem vettünk észre különbséget. Volt már 3,2MP-es telóm is amiről a képet előhívattuk és szép kép volt, nem venni észre rajta, hogy mivel lett fényképezve. Persze ha táj képet akar az ember, akkor inkább vegyen fényképező gépet. Remélem segítettem! Üdv: L.
2014. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Kamerában a 720 is rettentően gyenge. Ha belenagyítasz a fotókba, csupa mozaik az egész. Mosott, életlen minden.
2014. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zakathol ***** válasza:
100%

#5: "munkatársamnak van egy Androidos telója ami 8MP-es és lehet benne állítani, hogy mekkora MP-lel akar fényképezni, de a képek között nem vettünk észre különbséget"


Persze, mert a megapixelnek semmi köze nincs a képminőséghez. A megapixel az elkészített kép területének mértékegysége, nem pedig a minőségé.


A képminőség függ a lencsétől amin keresztül érkezik a fény az érzékelőre, függ az érzékelő méretének és a rá sűrített fényérzékeny képpontok arányától, függ a beérkező fénymennyiségtől, függ a képfeldolgozó algoritmusok egész tárházától (képfeldolgozó algoritmus, zajszűrő algoritmus, élesítő algoritmus, moire szűrő, antialias szűrő stb..), de NEM FÜGG A "MEGAPIXELTŐL"!

2014. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!