Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a WI-FI-t a...

Elrontottam a WI-FI-t a telefonomon? Szerviz, vagy lehet otthon is megcsinálni?

Figyelt kérdés
Egy Sony Xperia Go-m van (nem mint ha szerintem fontosa lenne) de a telot azt Aug 24. én kaptam ez évben (újonnan), azóta az esetek 90%-ban be volt kapcsolva a WI-FI és kb. 1 hete olyat csinál hogy bekapcsolom és rácsatlakozom valamire majd egy 5-10 perc múlva a WI-FI bebugolodik ami azt jelenti, hogy nem lehet kikapcsolni rajta a WI-FI-t csak akkor ha a telefont újraindítjuk és fent azt jelzi hogy van internet kapcsolat de az oda vissza nyil nem megy (nincs se fel se le töltés). A az internete kevesebb mint 1 hete pihentetem az az ki van kapcsolva és a hétvégén 1x kellet használni 5 percre a net de különben azt leszámítva 2 napig ki volt kapcsolva...

#telefon #Wi-Fi #bug #net #internet bebugolodás
2014. márc. 30. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd újra SUS-al. (Sony Update Service. Letöltöd, onnan már menni fog.) Ha nem javul meg akkor szerviz.
2014. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mármint telepítsem újra az egész rendszert? Akkor minden elveszik?

Köszi a válaszod :)

2014. márc. 30. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen telepítsd újra, és igen minden elveszik.
2014. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!