Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon fog működni...

Wartew kérdése:

Ez a telefon fog működni itthoni szolgáltató kártyájával, mert azt írja nem képes 3g -re, ez mit takar ettől használni tudom majd minden funkcióját?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 31. 18:50
 1/10 anonim válasza:
en egy olyan telefonban ami 2000 rubelbe kerul nem biznek. amugy mukodni fog ha a telefont csak telefonalasra es sms kuldesre akaarod hasznalni. netezni nem fogsz tudni vele
2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A telefon már megvan?! Csak mert ennyi pénzért (23000Ft) simán jobbat hozol ki.
2014. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kínai replikát nem érdemes venni. Persze, olcsó, de mikor kiderül, hogy szar képet csinál, tetű lassú és kiesik a töltőaljzata, nem tudsz kihez rohanni. És rá fogsz jönni, hogy jobban jártál volna ha gyűjtesz még pár hónapot és egy normális készüléket veszel. Szerintem tedd ezt inkább. :)
2014. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs meg a telefon még mostanában szeretnék rendelni de nemtudom hogy egyről beszélünk e mert amit én néztem a 11850 ft, nem 23000? ha annyiért tudsz jobbat kérlek írj
2014. márc. 31. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja a 3g-t, akkor az olyan, mintha visszamennél 10 évet az időben. Amik akkor voltak azokat mind tudni fogja.
2014. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kevés a ram és a belső memória , gyakorlatilag ez egy használhatatlan levélnehezék
2014. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 b95 ***** válasza:

GSM-et használ, szóval biztosan felmegy a hálózatra.

A leírás alapján nem hogy 3G, de még EDGE sincs benne.

A maximum a GPRS, ami finoman szólva is tetűlassú.


A 256 MB ROM de főleg a 256 MB RAM sem épp túl bíztató jelenség, mint ahogy a 2.3.6-os Android sem.

Az egy dolog, hogy 12-ért nem kapsz jobb Androidos telefont újonna, de én azért még gyűjtenék a helyedben, vagy pedig inkább feature phone-t vennék. Még azok is nagyságrendekkel használhatóbbak, mint ez a hulladék.


Persze ha 1-2 hétre veszed meg, akkor jó lehet, de szerintem instant pénzkidobás.

2014. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajjjj,hogy most "akciós" aztán azért ilyen olcsó 12000Ft de ez szerintem a nettó. (ÁFA nincs benne)
2014. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 1. 08:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Áfát kell rá fizetni, plusz vámot is, így már mindjárt nem ennyi az annyi. A többiek jól írták, ez ném ér semmit, ennyiből már Magyarországon kapsz egy normálisat. Plusz ha meg egy hét után bekrepál, hová viszed szervizeltetni, a tajgára?
2014. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!