Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok okostelefont ajánlani?

Tudnátok okostelefont ajánlani?

Figyelt kérdés

Ami fő szempont nálam, hogy a net szépen menjen rajta, leginkább fb, youtube, soundcloud, skype, viber lenne használva.

Szép, tiszta képeket tudjak vele csinálni, tudjak jól rajta zenét hallgatni fülessel. Ne legyen túl drága, lehetőleg 100 ezer alatt, de nem baj ha olcsóbb... :) :) :)

Bírja jól, ne fagyjon le... Ne merüljön le pár óra alatt. Nem akarom mindenféle csodával telenyomni, maximum egy pár alkalmazást telepítenék... Szóval mint látjátok olyan sok kívánságom nincs, de el kéne a segítség!

Tudnátok segíteni? :)



2014. márc. 31. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak az iPhone-t ajánlom, szép a külső, amit írtál az alapján tökéletes választás, és garantált, hogy egy két év múlva is telefon lesz, én az iphone 5-öt tudom ajánlani.
2014. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
sony xperia z
2014. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Galaxy S3 LTE
2014. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még jó hogy a sima iPhone 5 130 legolcsóbban, amit soha nem vennék, inkább egy Nokia 3210-es. Az 5S már tényleg jó, az meg 180 körül mozog, így az is kilőve, mert 100 alatt keres telefont.

Persze ha jó a használt is akkor sima 5-öt már kapsz annyiért, vagy 4S-t annál is olcsóbban.


Ha mindenképp zsír új telefont akarsz ilyen árban, akkor ezeket érdemes meglesni.

Samsung G S3

Samsung G S4 mini

HTC Desire 700

Huawei Ascend Mate

Huawei Ascend P6

LG Nexus 5

LG G2 (106e xxlgsm.hu)


Különösen az utolsó kettőt ajánlom, ennek a kategóriának ezek a legversenyképesebb indulói, és bátran mondanám őket manapság csúcskészüléknek.

(Ja és ezek mind 90 felett, vagy akörül vannak, de csak 100 max volt a kikötés. :D)

2014. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SylwerStone ***** válasza:
Leginkább a Lumia 925-öt tudom ajánlani
2014. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a Lumia 925-re szavazok, 8.1-es frissítés után Best buy lesz.
2014. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

gsmarena


sony z sorozatból

2014. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kutyus21 ***** válasza:
48%

Helló én 100.000-ezer forintért ami ezért a pénzért legjobbak az a

Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 925

és ha szereted a nagy kijelzőt akkor a Nokia Lumia 1320 ez nagyon, király telefon élmény az internet a játék a skype meg, minden rajta és Függetlenül a Media Marktban pont 100.000 ezer ezért a pénzért bőven meg éri. Vagy még a Nexus 5

Lg Optimus 4X HD én ezeket ajánlom amit nem, ajánlók az a Samsung azt azért mert, műanyag szappantartók az összes Galaxy kivéve a note szériái de azok, is csak vacak műanyagok. A Sony jól néznek, ki de a TFT kijelző az vacakká teszi a telefont mert, hát a kijelző adja a telefon elejét amit majd, nyomogatsz a Huawei mert vacak kinai szóval nem, egy minőségi telefon az Alcatel is pont ugyan az és a Zte is. Szóval vagy a Nexus 5 de a 4 is nagyon jó vagy, a Lumia sorozatai vagy a két Lg amit leírtam ja meg, néz rá a Htc telefonokra is de ha én vennék most akkor csak, a Nokia Lumia jöhet szóba. Most is az van Lumia 520 következő amit veszek az a Lumia 1520-as és pedig azért mert szuper a kijelzője IPS a legjobb kijelző kesztyűben is tudod használni Télen nem kell le venni a kesztyűt. A támogatás 3 év meg, tetszik a csempe ezért, egyedi tudom változtatni a nagyságát színét a hátlappal is tudok variálni akár minden, nap más hangulattól függően ha pl szomorú, vagy akkor a fekete hátlap ha vidám akkor, citromsárga vagy piros. Ennyi de ha nem tetszik vagy nem jön be a csempe akkor Nexus 4 vagy 5 szóval összegezve Nokia Lumia osszes sorozata és a Nexus sorozatai verik az összes telefon márka kínálatát.

2014. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek jók! :) De mivel látom, hogy ilyen szakértők vagyok, mondjuk 60-70e forintig is tudtok?
2014. ápr. 2. 13:36
 10/11 SylwerStone ***** válasza:

Xperia SP

Lumia 620

2014. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!