Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia okostelefont...

Sony Xperia okostelefont vennék, de sok rosszat hallok róluk. Lefagy, meg eltűnnek a menüjéből a telefonszámok, hívás közben kikapcsol, ilyesmi. Érdemes ebben a telefonban gondolkodni? Vagy sok a gyári hibás?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 21:54
 1/8 SylwerStone ***** válasza:
37%
Típust mondanál?
2014. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Androidos telefonok keves memoriaval kepesek ilyen hibakra sajnos
2014. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 b95 ***** válasza:
0%

A Sony Xperia egy elég tág fogalom.

a legolcsóbbtól a legdrágábbig minden van.

A '13-nál nem régebbi Xperiákkal nem hiszem, hogy különösebben gondok lennének. Persze ez nagyban függ az árkategóriától is.

2014. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem Xperia M-em van, ez belépőkategóriás telefon, elégedett vagyok fele. Teljesen stabil, Samsungoknál kifinomultabb a designja (külsőre és Android vizuális testre szabásában is).
2014. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kaligula3741 válasza:
badarság. A sony-k jók. Nekem is volt xperia x10 mini prom és meg voltam vele elégedve.
2014. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 b95 ***** válasza:
Erre pont azt a modellt hozod példának, amit ki nem állhatok... :D
2014. ápr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

xperia Z1

xperia Z ultra

z1 compakt


pénz kérdése, és ott a minőség.

2014. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért szavazzák le a válaszadókat. Én például 4. éve használom ugyanazt az Xperia Telefont, és ugyan picit már lassú, de még nem tart 20 percig betöltenie az adott alkalmazást. Nem őrülök meg tőle, és amíg nem fogok nem is kell új!
2014. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!