Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek androidos telefonja...

Akinek androidos telefonja van, és tudják a telefonszámát, az ma már simán megállapítható egy másik androidról, hogy hol tartózkodik?

Figyelt kérdés
Vagy ehhez valamit telepíteni kell az én telefonomra is?
2014. ápr. 1. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

csupán telefonszámról nem lehet be mérni a telefont!!

ilyen alkalmazás nincs is még szerintem!!

de van minden telefonnak az aksia alatt egy kód amivel talán a rendőrök be tudják mérni persze pénzért!!

de ezt szerintem még senki se csinálta!!

szerintem az is csak kamu!! vagy ha igaz is akkor inkább veszel egy uj telefont ha el hagyod mint hogy inkább be méresd sok pénzért és akkor duplájára jössz ki pénzileg!!

2014. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:

Amit leírtál az így nem létezik.

Olyan szoftverek vannak (Google Koordináták), ahol ha egymásnak engedélyezitek, akkor láthatjátok, hogy a másik épp hol van.

A rendőrség pénzért nem mér be senkit. Ha van bírósági engedélyük a bemérésre, akkor első körben a szolgáltatóktól kérik le IMEI alapján, hogy hol van a készülék. A szolgáltatók a cella adatokból le tudják szűrni, hogy melyik cellában van a készülék.

2014. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt egy munkatársam, Iphone készüléke van, és ott helyben megmutatta egy alkalmazásban, hogy beírta a számomat, és kijelezte pontosan, hogy hol vagyok. És én nem engedélyeztem neki semmit.
2014. ápr. 1. 13:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt kamuzta (szerintem), hogy az egy 1,5 milliós alkalmazás.
2014. ápr. 1. 13:54
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Find my iphone. Ingyenes.
2014. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tengor ***** válasza:
Véletlenül nem ott volt a zsebedben a telefon, néhány cm-re az iphone-tól?
2014. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, ott volt a zsebemben. :)
2014. ápr. 9. 10:58
 8/9 Tengor ***** válasza:

Nem áll össze?

Biztos valami "vicces" alkalmazás, ami vagy egy előre beállított pozíciót mutat v. az iphone helyzetét. A GPS a butítás miatt 1,5-2 métert is tévedhet, abból meg elég nehéz megmondani, hogy a te telefonodra v. a iphone-ra mutat a kis nyilacska...

2014. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah, értem, köszi.
2014. ápr. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!