Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem két telefont és hozzáértő ember véleményét szeretném kikérni, hogy melyiket válasszam.

A jelöltek:

[link]


[link]


Mit várnék el a telefontól:

- ne fagyjon be minden sz@rtól

-ha éppen nincs nálam fényképezőgép tudjak azért jó képeket csinálni, illetve videót is

-tudjak valami játékot játszani, anélkül h kifagyjon és kilépjen

-ne kelljen vonaton várni 20 percet arra h csatlakozzon a hálózatra és bejöjjön egy oldal

Válaszokat előre is köszönöm!


2014. ápr. 2. 01:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy ez a kettő nagyjából ugyan azokat a paramétereket tudja /amiket néztem/, de amit én nem vettem észre azokra lennék kiváncsi
2014. ápr. 2. 02:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elvárásaid is vannak akkor ne ilyen bóvlikat nézz,hanem normális telefonokat. Szerintem.
2014. ápr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
lg optimus f6 vagy samsung galaxy ace 3 lte
2014. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bovli? Ezek a telefonok pont ugyanazokbol az alkatreszekbol vannak mint a htc meg az lg, nokia

Akkor az is bovli? Vagy attol lesz jo hogy mas nevet szitaznak ra a gyarban?

:)

2014. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm is innen vett telefont több, mit egy éve és semmi baja nincs a telefonnak és teljes mértékben meg van elégedve vele. Ő ajánlotta ezt az oldalt. Arra lennék kíváncsi, hogy a megadott paraméterek mellett Ti melyiket választanátok/ár-érték arányban/.
2014. ápr. 2. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
hd5000
2014. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ár-érték arány miatt mondod a hd 5000 et vagy az jobb valamivel?
2014. ápr. 2. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2014. ápr. 3. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!