Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Samsung Galaxy s5 vagy Sony Xperia Z1 Compact

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Inkább a Samsung... Bár ez nálam márkahűség. Aki meg Sony-t használ, az tuti azt fogja javasolni :)

Bár én max az S4-et venném meg, az S5 annyival nem tud többet szerintem, amennyivel drágább...

2014. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
s5 még nem kapható. inkább sima z1-et.
2014. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Márkahűség pfaa

A samsung touchwize az időzítés és a marketingje miatt tart ott ahol most

A sony sokkal jobb eredmenyeket er el kevesebb kompromisszummal, ugyanazzal az androidos gericcel ..

Mondom ezt wpfanatikként

2014. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:

Nos, mivel az S5-re még a samsung-fanatikusok többsége is habzó szájjal köpköd, meg az alapján, hogy tesztekben is ronggyá veri a Z1 az S4-et, én inkább azt javasolnám.

A Z1 compact viszonyításként szintén jó, de szerintem egy 4.3" és egy 5" telefon nem ugyanannak a vásárlónak való készülék. Akinek tetszik egy 5" teló, annak a compact túl kicsi, akinek meg a 4.3"-os compact jó, az nem fog egy 5" "tepsit" venni.

2014. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Osynho ***** válasza:
Nekem most a Z1 Compact a kedvencem. Egy nem túl nagy méretű telefont kerestem android rendszerrel, ami hardveresen is jó, kamerája és kijelzője is megfelelő, és iphone szintű az anyaghasználata, összeszerelési minősége. Szerintem a Compact jelenleg vetélytárs nélkül áll, a konkurensek "mini" verziói agyon vannak butítva (mondjuk olcsóbbak is). Szóval amint egy kicsit barátságosabb lesz az árcédula, megveszem. :)
2014. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a Sonyt ajánlom én is olyat fogok venni
2014. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sony Xperia Z1 Compact
2014. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wadmalac ***** válasza:

Kollégám egy hónapja vett egy compactot, megnézegettem, baromi jó kis teló. Annak, akit még nem fertőzött meg az 5" kijelző kényelme. :)

Nekem spec már kicsi. Maradok a jól bevált Z-nél. Majd valószínűleg Z2 lesz az utódja.

2014. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Osynho ***** válasza:
5" kényelme? alig varom, hogy kisebbre cseréljem a 4, 7"-t, olyan kényelmetlen. :-D
2014. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

A kényelmet semmiképpen sem a zsebre tételre értem. :D

Konkrétan én a kezelési kényelemre gondoltam.

Az internetes cikkek teljes szélességükben pont elférnek olvasható méretben a kijelzőn, nem kell jobbra-balra görgetni olvasás közben, akár képeknél, akár játéknál az apróbb részletek is jól látszanak stb.

A fizikális kezelési kényelemnek az 5" bizony már a felső határa. Egy phablettől megőrülnék.

2014. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!