Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy ZTE Blade 3 as készülé...

Van egy ZTE Blade 3 as készülékem ki lehet cseréltetni?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem tetszik igaz már 1 éves de már valahogy basztatja az agyamat hogy 30-ezerért kapok jobbat... én barom meg megvettem tehát ha mondom hogy lassú meg sokszor leáll pld vagy valami akkor megnézik és ha nem találnak semmit? mert egyépként őszintén semmi baj nincs vele csak idegesít hogy már 2x jobbat kapok az árából!!!!!!!!!!!


Tudom most jönnek azok a válaszok hogy miért nem vártál még egy kicsit... meg minek vetted meg... aki ilyet akar írni az ne is írjon...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2014. ápr. 2. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki lehet, eladod, és veszel újat.

Amúgy nem kellett volna várnod, 1 éve is voltak jó telefonok, de ez mindig is szar volt, soha nem volt szabad megvenni. Akkor kellett volna kérdezned.

2014. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok bajod lesz még a telefonokkal. Mindig lesznek 1 év után jobb telefonok, ami a tied, sokszor olcsóbban is.

Amit megunsz, eladod és némi anyagiakat hozzátéve veszel másikat.

2014. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!