Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit vegyek tablete...

Szerintetek mit vegyek tabletet vagy nokia lumia 520-at van mar egy zte blade 3 mam csak a jatekok akadoznak azert akarnak veni valami erosebet. A ramtol gyorsab a telefon vagy a proceszortol?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 09:54
 1/6 anonim válasza:
Szrintem nokia lumiát ne vegyél mert a windows phone-ra nincsen sok alkalmazás és nem ér annyit amennyit kérnek érte! Ha rám hallgatsz sony,samsung vagy apple tabletet vegyél!
2014. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

OutLet - Tablet Lenovo IdeaTab A1000 7",DC MT8317/1GB/16GB/GPS/BT/FM radio/


Ez a tablet szerinted jo lesz en ezt neztem ki magamnak csak nemakarom megveni meg nehogy ugyjarjak mint a zte blade 3 mamal.


Mitmondtok erol jo ez a tablet?

2014. ápr. 3. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is, a telefonod jó telefonálásra, szóval ebben az esetben én tabletet vennék a helyedben. A lenovot ne vedd meg! Ha játszani szeretnél minek fizetnél ennyi felesleges cuccért, mint GPS, FM tuner, stb? GPS eleve totálisan felesleges egy tabletben, már egy 7 colos tab is annyit takar a szélvédőn, hogy idegesítő! FM rádió meg úgy gondolom van a telefonodban is.

Hogy milyen gyors egy tablet függ a RAM-tól, a processzortól, az android optimalizáltságától, s hogy hogy teljesít a játékok terén, ott függ még továbbá a GPU-tól s annak támogatottságától.

Ha az ár ennyi, akkor magyar piacon más nem igen jöhet szóba, mint az RK3188 SoC, ezt az Alcor Zest Q813IX-ben és a Wayteq 79QCI-ben találod meg, mindkettő akkuideje tűrhető, játékkal eltöltve 4 órát lazán kipréselsz belőlük, az Alcorból talán egy kicsivel többet is. Olvass utánuk alaposan, mielőtt megvennéd, mivel az ár viszonylag alacsony, így vannak kompromisszumok!

2014. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt sokat segitetel csak van egy bibi en szerbijaban lakok.es ep ot ahol nincs valami nagy valasztek esetleg ha meszebrol hozatok de az nemnagyon bisztonsagos.
2014. ápr. 5. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A Kínából vásárlástól óva intenélek. Nekem is onnan van, nincs vele semmi probléma, 1 éve problémamentesen kiszolgál, ugyanakkor a Wayteq és az Alcor tablet jó ár/érték arányban van, nem érdemes külföldről rendelni, plusz nem tudom a vámolás nálatok mennyire szigorú, ha megvámolnak, akkor rászámolhatod még a nálatok lévő áfa mértékét is, így meg már a legtöbb esetben nem éri meg.

Ha van rá lehetőséged, gyere át magyarba vásárolni, esetleg adj egy megbízható szerb webshop címét, akár a lehetséges kiszemelt tabletekhez linket, s segítek/segítünk a választásban. Hátha van a Wayteq 79QCI-nek szerb megfelelője, elvégre ez is csak egy brandelt tablet, eredetileg Cubot. Az Alcor meg eredetileg Chuwi.

2014. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Www.winwin.com ez a legnjob bolt a kornyejemen habar itse nincs valami nagy valasztek.de majd meg korulnezek mashol is.lehet hogy elkuldok valakit magyarokhoz es hozon onan.
2014. ápr. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!