Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ugye csak vicc akar lenni,...

Az ugye csak vicc akar lenni, hogy az iPhone 4S (16gb) ugyan annyiba kerül, mint az 5C? Szerintem a 4s elég régi, és az 5c kicsit többet tud.

Figyelt kérdés

Mondjuk nagyobb képernyő.


De most látom Vodafone 4S 130 ezer előfizetéssel, 5C szint úgy.


Most magyarázzátok meg kérlek, hogy miért tud ugyan annyit a 2 telefon, mikor a 4S ha jól tudom több éves, mint az 5C ami 1 éves max.


Ez csak vicc? Mintha egy Pentium 2 es gép lenne egy i7es processzoros gép árában...



2014. ápr. 3. 14:39
 1/8 Tengor ***** válasza:

Azért a hasonlat elégé eltúlzott.

A két proci között 13 év van, a két telefon között 2...

2014. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, túlzás, de nem kehet egy árban, mikor az régebbi... És többet tud az új!
2014. ápr. 3. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vicc, bolttól függően legolcsóbban meglepő módon 1 árban vannak, legdrágábban viszont az 5C kb. 40ezerrel drágább, ami a hardver tekintetében reális különbség!
2014. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
Csak azért, mert valami régi, még nem biztos, hogy rossz is, még ha az alma érdeke az is, hogy cseréld a régit és vegyél újat.
2014. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már más kérdéseknél is leírtam, hogy a szolgáltatóknál kivétel nélkül elég gyakori, hogy még a kifutó készülékeket is szinte az új árukon adják...hiszen ők akkor annyiért rendelték, és arról nem tehetnek, hogy raktáron maradt egy csomó. másik viszont az, hogy 16 gigást már nem gyártanak, ezért ha valakinél van raktáron, az elég keresett. a 8 gigás csak azért 60ezer, mert az jó esetben a kutyának se kéne...csak azok veszik meg, akik nem tájékozódnak előre. másik oka pedig, hogy egy csomóan szidják az 5C-t, hogy milyen gagyi, meg ronda. tehát a szolgáltatók kihasználják az emberi hülyeséget, hiszen biztos lesz olyan ember, aki inkább megveszi ugyanannyiért a 4S-t, csak mert az 5C csúnya.
2014. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
vagy tegyük fel, beruház még +30ezerrel egy 16 gigás 5S-re. egyik sem ér egyébként sokat, ha valóban használod. nekem 16 gigás 4S van, és néha kevés...32 gigás előnyösebb.
2014. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az összes csilli-villi alkalmazás stb ellenére még most is jóval többre tartom a 4S-t, mint bármelyik 5-öst!
2014. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 5C egy rakás szar!!
2014. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!