Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol kell beállítani? Nokia...

Selfshadow kérdése:

Hol kell beállítani? Nokia 301 nem írja ki a hívó nevét, csak a számát.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Az lenne a problémám, hogy ha hívnak, akkor csak a szám jelenik meg. Próbáltam a névjegyeknél állítani, a hívás beállításoknál is, eredménytelenül. (Bár 1-2 embernek kiírja a nevét, de nem értem azt sem... :D) +36-tal is írtam, akkor sem. Kitöröltem neveket, majd újra írtam, semmi. Átmásoltam minden számot SIM-re, semmi, majd telefonmemóriára, nem történt változás. Mondhatom, hogy megpróbáltam mindent, de semmi nem működött... Tudtok segíteni?

A válaszokat Köszönöm! :)



#beállítás #Nokia #Nokia 301 #Nokia beállítás
2014. ápr. 3. 18:29
 1/1 anonim válasza:

Nekem is pont ez a problémám! Senki nem tudja a választ, sokan azt mondják, hogy a Nokia elrontotta ezt a telefont!:D

Bár az egyik ismerősömnek úgy javult meg, hogy átírta a számokat +36-ra. De ez a megoldás nálam nem jött be! :/

2014. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!