Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro miért nem...

HotChoc kérdése:

Xperia Mini Pro miért nem kompatibilis a legtöbb fülhallgatóval?

Figyelt kérdés
Rengeteget próbáltam már, de az eredetijén kívül eddig csak az olcsó Maxellt támogatja, aminek a hangzása förtelmes + hamar tönkre is megy. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet ennek az oka, ill. tudnátok ajánlani megfelelő headsetet nem méregdrágán? A válaszokat nagyon köszönöm!
2014. ápr. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Headset vagy fülhallgató? Nem mindegy!
2014. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mert egy fillérb.....ó banda a Sony is.

Én elhagytam a fülest, elmentem hát venni egyet.

Kb 3* vagy 4* kellett cserélnie az eladónak, mert hiába hivatalos Sony fülesek, ennyire le van védve, h nehogy már.

Szal menj és addig cseréltesd velük, amíg nem adnak jót.

Komolyan mondom tiszta hányinger ez a mai üzletpolitika.

2014. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hoppá, bocsánat. Fülhallgatóra gondoltam.
2014. ápr. 3. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikrofon nélküli füleseknél teljesen mindegy milyet veszel. Ha nem működik, a füles a szar (főleg ilyen maxell kategória... a fülhallgatók ott kezdődnek, hogy akg.)
2014. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!