Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-öt iOS 7 ről visszatu...

Iphone 5-öt iOS 7 ről visszatudom állítani iOS 6 ra? Van egy IPhone 5-öm véletlenségből frissítettem a ios7re és vissza szeretném tenni az ios 6ot mert keletkeztek problémák.

Figyelt kérdés
Először az, hogy gyorsan lemerül a teló másrészről viszont az hogy lement 600 MB a tárhelyemből és nem tudom hogy pedig nem is töltöttem le újjátékot/alkalmazást. Ezt nem lehet valahogy megoldani?
2014. ápr. 4. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehetséges..amúgy a gyorsabb merülést 7.1 óta én is tapasztaltam. remélem javítják
2014. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, de az miért van hogy lement 600 mb tárhelyemből pedig, mint mondtam nem is töltöttem le semmit?
2014. ápr. 4. 14:25
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Mert a 7 több helyet foglal, mint a 6.
2014. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az oké, hogy többet foglal,de amikor használatban akkor úgy spontán miért szed le 600 mb IOS 6-nál ezt nem csinálta én erre vagyok kíváncsi?
2014. ápr. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!