Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvénytelen előre megosztott...

Érvénytelen előre megosztott WPA kulcs, segítség?

Figyelt kérdés
Itthoni Wifi hálózatra próbálok felcsatlakozni a Nokia E51-emmel, de azt írja ki, hogy érvénytelen előre megosztott WPA kulcs, pedig megnéztem és jót írok be. Először amikor fel akartam csatlakozni valami WEP kulcsot kért, de arra rosszat írtam be véletlen. Ez baj? Hogy lehetne megoldani?
2009. dec. 19. 13:07
 1/1 anonim válasza:

Ha rosszul írtad be, menj be a menübe, ott - eszközök - beállítások - csatlakozás - H.férési pontok - ott válaszd ki azt a csatlakozási pontot, aminek elírtad a jelszavát, a törlés gombbal töröld ki, majd a WLAN keresőbe keres meg újra, csatlakozz rá, és újra kérni fogja a jelszót. Ha sikeresen adod meg, akkor már engedni fog netezni. Ha ismét elrontod, akkor ugyanez a folyamat újra, addig, amíg jól nem írod be a jelszót.

:)

2010. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!