Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Odin 3-mal és egy file ami...

Djking888 kérdése:

Odin 3-mal és egy file ami frissítés elvileg frissítetem a samsung galaxy s advance telómat de nem kapcsól be mi a gond? Írjak valami szépet a rohadt samsungnak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyrészt én nem ajánlom hogy azt a telefont frissítsd, mert rohadt lassú rajta az új szoftver. - egyszerűen nem elég erős a hardware ehhez a szoftverhez.

Hibaüzenetet ír ki középen egy felkiáltójeles sárga háromszöggel? Mert ha igen akkor az azt jelenti hogy rosszul raktad fel a szoftvert. Ha nem tudod megSW-zni rendesen akkor inkább küldd be szervizbe és pár napon belül ingyen megcsinálják, mert valószínűleg még garanciális. De amúgy is azt ajánlom ha nem kapcsol be.

Én is ott dolgozom..

2014. ápr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!