Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az LG Optimus L4 II típusú telefonnal?

Figyelt kérdés

Tehát abban az árkategóriában készülök telefont venni, és azt szeretném kérdezni, hogy kinek, hogy tetszik, jó-e, van-e jobb abban az árkategóriában?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 5. 19:38
 1/2 anonim válasza:
Nekem is optimus l4 II-őm van nekem nagyon tetszik ,gyors ,a mérete tökéletes ,megbízható,egy probléma van ,hogy a zenelejátszó jobbára csak mp3 formátumot támogat nincs benne wma ,avi ,3ga támogatás illetve az fm-rádióban nincs RDS meg nincs felvételi funkció de ezeket leszámítva szerintem az egyik legjobb vétel nálam például eddig egyszer sem fagyott le. Nekem nagyon tetszik. Szerintem nincs jobb nála.
2014. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kutyus21 ***** válasza:

Helló van jobb nekem, Nokia Lumia 520-am van Telenoros és ebben az ár kategóriában nincs jobb, én 45.000 ezerért vettem tavaly júniusban. Nagyon szeretem nem akad van sok játék meg, programok cserélhető a hátlap a csempe színe is

hátlapból van, kék, piros, citromsárga, fekete, fehér nekem fehér van de kék hátlapot fogok hozzá venni. Szóval Nokia Lumia 520 vagy a Nokia Lumia 525 ugyan, az a kettő csak, annyi hogy 2 szer erősebb Ennyi szóval te döntsd el de mindegy mert, Anélkül is gyors mert nem, kell egy Erőmű a Windows telefonokhoz ellenben az androidhoz kell.

2014. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!