Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet mobilt rendelni...

Hogyan lehet mobilt rendelni a t-mobile webshopról?

Figyelt kérdés

Akarok két telót rendelni,egyet magamnak,egyet tesómnak.Felvettem kívánságlistára őket,az egyik megérkezett,de nem akarom megrendelni csak azt,amíg nem érkezik meg az enyém is.Meg amúgy sem tudom,mikor érkezik meg,miután megrendeltem, (a neten le van írva,de én személyes tapasztalatokat szeretnék),ja,és még annyit,mikor kell fizetni,elég,ha jön a szállító vagy hamarabb?És a fő,hol kell megrendelni,mert se ikont,de megrendelem kiírást nem látok az oldalon.Talán ha kosárba teszem?nem akartam kísérletezni vele addig,amíg nem vagyok biztos benne.az oldalon sztem minden lényegeset elolvastam,de valahogy ezeket nem találtam.

köszi előre is,ha segít valaki :D


2008. júl. 24. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én régen rendeltem telefont.A neten ott van a megrendelés vagy a kosár.

Ki kelll tölteni egy datlapot hogy melyik telefont rendeled meg hogy laksz stb.

kb.1 héten belül hozzák ki autóval és ott alá kell írni egy papírt hogy átvetted és annak a hapsina kell fizetni.

Naggyából ennyi.

2008. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Regisztrálni kell, aztán kiválasztod, kosárba rakod, kitöltesz minden adatot, lehet választani hogy kártyával fizeted vagy amikor kiszállítják, nekem másnap korán reggel már hozták is, pedig vidéki vagyok. Szóval gyorsak. 3x is rendeltem már onnan.
2008. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2008. júl. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!